Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Finish 26 PA 0,5L

242
179,00 zł
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY!

help_outlineZapytaj o produkt
Finish 26 PA 0,5L

Finish 26 PA 0,5L

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

Finish 26 PA 0,5L

klotianidyna 26g/L

Finish 26 PA jest to środek owadobójczy do zwalczania much: mucha domowa (Musca domestica); mucha zwierzęca (Musca autumnalis) w pomieszczeniach inwentarskich. Produkt przeznaczony jest do powszechnego i do profesjonalnego stosowania. Środek owadobójczy w formie pasty - rozcieńczonej do gęstości umożliwiającej bezpośrednie użycie, gotowej do stosowania. Środek stosuje się przez malowanie powierzchni, zgodnie z instrukcją, podaną w etykiecie poniżej. Wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. Dzięki zawartości atraktanta wabi muchy do miejsca pomalowanego.

Finish 26 PA stosuje się do zwalczania much w pomieszczeniach inwentarskich: chlewnie, obory, stajnie, kurniki i inne w warunkach takich, jakie panują w pomieszczeniach inwentarskich w okresie aktywności życiowej dorosłych much. Środek zawiera substancję która wabi muchy do powierzchni pomalowanych. Muchy giną w ciągu 4 dni od kontaktu z produktem. Produkt pozostaje skuteczny przez 6 do 8 tygodni od zastosowania. Środek stosować przez malowanie – stosuje się środek oryginalny, nierozcieńczony. Stosować rękawice ochronne.

Pędzlem malować: ściany, filary, ramy okienne, rury przewodzące mleko i inne miejsca na których siadają muchy. Malowanie powierzchni lub zawieszanie pomalowanych tablic należy wykonać po wystąpieniu pierwszego nalotu much.

W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 200 m2 stosować 500 ml środka. Malować powierzchnie czyste nie absorbujące środka. Nie należy malować środkiem ścian/powierzchni świeżo malowanych wapnem. W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 200 m2 malować około 60 pasów 10 x 30 cm. Malowane pasy, należy rozmieścić równomiernie w pomieszczeniu w różnych miejscach na których siadają muchy. Środek można stosować w pobliżu zwierząt, jednak tylko w miejscach które są poza zasięgiem zwierząt.

W pomieszczeniach w których nie ma miejsc do zamalowania zaleca się zawieszanie kartonowych pomalowanych środkiem tablic. Tablice o gładkiej powierzchni i niskiej nasiąkliwości o rozmiarach 20 x 15 cm (format A5). W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 200 m2 zawiesić około 60 sztuk takich tablic. Tablice z naniesionym środkiem, należy powiesić lub umieścić w różnych miejscach na których siadają muchy. Tablice można zawieszać na boksach/klatkach w pobliżu zwierząt, jednak poza zasięgiem zwierząt.

Finish 26 PA może być stosowany w sąsiedztwie zwierząt. W czasie stosowania środka zwierzęta mogą przebywać w pomieszczeniu. Należy jednak mieć pewność że zwierzęta nie będą mogły mieć dostępu do miejsc traktowanych środkiem. W miarę potrzeby zabieg malowania należy powtórzyć. W miejscach malowanych mogą pozostać nieznaczne plamy po środku.


PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

Szczegóły produktu
242
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku