Quick Bayt WG 10 250g
Wszystkie bestsellery
  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Quick Bayt WG 10 250g

244
90,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

help_outlineZapytaj o produkt
Quick Bayt WG 10 250g

Quick Bayt WG 10 250g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.

Opis

Quick Bayt WG 10 250g

imidachloprid 10%, cis-trikos 0,1%

Produkt QuickBayt® WG10 jest przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń. Preparat jest przeznaczony do stosowania w gospodarstwach wiejskich lub budynkach gospodarczych w których przebywają zwierzęta, takich jak kurniki, stajnie, obory, chlewnie i inne pomieszczenia dla zwierząt oraz wewnątrz miejsc przechowywania odchodów zwierzęcych.

Zwalczane organizmy szkodliwe: mucha domowa (Musca domestica).

Dawkowanie:

Roztwór roboczy sporządzić poprzez rozpuszczenie 250 g produktu w 0,2 l ciepłej wody.

Stosowanie:

Roztwór roboczy nanosić pędzlem lub wałkiem w formie pasów lub plam na elementy drewniane, tekturowe lub tekstylne o łącznej powierzchni około 2 m2. Powierzchnie pomalowane produktem zawieszać lub umieszczać w miejscach, w których gromadzą się muchy (tj. ściany, słupy, filary, ramy okienne itp.). Jeden roztwór roboczy zabezpiecza pomieszczenia o powierzchni 100 m2. Jednokrotna aplikacja produktu w pomieszczeniu (100 m2) pozwala na zniszczenie populacji much. Produkt wykazuje skuteczność do 8 tygodni od zastosowania.
Nie należy długoterminowo stosować produktu (nie częściej niż 5 razy do roku). W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać nie częściej niż co 28 dni. Jeśli po 4 tygodniach od rozpoczęcia stosowania produktu, aktywność much nadal się utrzymuje, należy zastosować produkty zawierające substancje czynne z grupy pyretroidów lub karbaminianów, i jeśli potrzeba, metody niechemiczne z zachowaniem zasad dobrej praktyki higienicznej.


PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

Szczegóły produktu
244
5908229379431
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Śledź nas na Facebooku