Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

  • OBECNIE BRAK NA STANIE!

MELABIO Dywany czyszczenie 650 ml HIPOALERGICZNY

277
26,99 zł
Ilość
OBECNIE BRAK NA STANIE!

help_outlineZapytaj o produkt
MELABIO Dywany czyszczenie 650 ml HIPOALERGICZNY

MELABIO Dywany czyszczenie 650 ml HIPOALERGICZNY

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

Dywany i wykładziny czyszczenie HIPOALERGICZNY Melabio 650ml

Dywan czyszczenie - produkt HIPOALERGICZNY !!

Czysty, miękki i pachnący dywan to ozdoba każdego pomieszczenia w domu. Niestety dywany często narażone są na plamy z rozlanych napojów, sierść zwierząt mieszkających w naszym domu czy też na dekoloryzację. Dywany należy regularnie czyścić, aby uniknąć nadmiernego gromadzenia się brudu czy sierści. Do tego celu stworzony został nasz ekologiczny, nie szkodzący środowisku naturalnemu szampon, który z łatwością usunie wszelkie zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy. Czysty dywan? Naturalnie tylko z MELABIO.

Preparat Dywany czyszczenie do prania dywanów i wykładzin. Szybko i skutecznie usuwa brud, oddzielając od włosa i przywracając naturalny kolor. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Produkt ten jest nie tylko wydajny i skuteczny, ale również ekologiczny, ponieważ jego stosowanie nie zagraża środowisku naturalnemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Odkurzyć lub wytrzepać dywan. Rozcieńczyć preparat 1:5 utworzyć pianę energicznie mieszając. Wetrzeć w powierzchnię za pomocą gąbki pozostawić na 15-20 minut. Oddzielony od dywanu bród odkurzyć. Pozostawić do wyschnięcia.

SKŁAD: Mieszaniny cytrynianu potasu, środków powierzchniowo-czynnych niejonowych i amfoterycznych, fosfoniany, butyldiglikol, tris(2-hydroksyetylo)amina, glikol polipropylenowy.

UWAGA: Nie spożywać. W przypadku dostania się do oczu przemyć wodą. Chronić przed dziećmi. Produkt nie sklasyfikowany jako niebezpieczny – UE nr 2015/830.

Szczegóły produktu
Melabio
277
5904639396037
Nowy
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku