Kapter Fluo żel 30g
Wszystkie bestsellery
 • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kapter Fluo żel 30g

71
70,00 zł
Brutto
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY!

help_outlineZapytaj o produkt
Kapter Fluo żel 30g

Kapter Fluo żel 30g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.

Opis

Kapter Fluo żel 30g

imidachlopryd 2,15%


KAPTER FLUO GEL to innowacyjny środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów (karaczan prusak - Blattella germanica, karaczan wschodni - Blatta orientalis, karaczan brazowo-paskowany - Supella longipalpa); działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci. KAPTER FLUO GEL przynęta w żelu, przygotowana została z zastosowaniem substancji o wysokiej atrakcyjnosci. Zbilansowane proporcje substancji odżywczych sprawiają, że receptura preparatu jest bardzo apetyczna dla podstawowych gatunków karaczanów, osobników dorosłych i nimf, powodując wysoką smiertelność w ciagu 24 godzin od zastosowania. KAPTER FLUO GEL zwalcza populacje karaczanów w ciagu 1 tygodnia od zastosowania. Ma jasną, neutralną barwę, umożliwiając dyskretne zastosowanie. Zawiera fuorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność żelu przy użyciu latarki UV. KAPTER FLUO GEL, dzięki swojej przyczepności, ułatwia aplikacje oraz nie ścieka, nawet po nałożeniu na pionowe powierzchnie. Ponadto, KAPTER FLUO GEL posiada matryce higroskopową, która sprawia, że nie twardnieje przez długi czas, wykazując skuteczność resztkową powyżej 3 miesięcy od zastosowania. KAPTER FLUO GEL zawiera czynnik (benzoesan denatonium) zniechęcający ludzi i zwierzęta domowe do przypadkowego spożycia.
KAPTER FLUO GEL przeznaczony jest do zwalczania karaczanów wewnątrz mieszkań, budynków publicznych i prywatnych o charakterze mieszkalnym lub komercyjnym, np. w: restauracjach, kuchniach, hotelach, przemyśle spożywczym, domach opieki zdrowotnej, lokalach użyteczności publicznej, środkach transportu, jednostkach pływających, pociągach, samolotach, automatycznych urządzeniach do dystrybucji żywnosci i napojów (automaty sprzedażowe) itp. KAPTER FLUO GEL nie zawiera podstawowych alergenów spożywczych. Może być stosowany w miejscach produkcji, obsługi i magazynowania żywnosci i napojów. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty KAPTER FLUO GEL należy aplikować do szpar i szczelin w ścianach, za listwami ochronnymi, do puszek elektrycznych, okapów kuchennych, w poblizu silników zmywarek, chłodziarek, dystrybutorów napojów, sieci wodociągowych oraz we wszystkich ciemnych, wilgotnych i ciepłych miejscach, w których warunki środowiskowe sprzyjaja rozmnażaniu sie karaczanów. KAPTER FLUO GEL może być aplikowany również w celach prewencyjnych, w miejscach przechodzenia karaczanów, takich jak drzwi, okna, szpary i szczeliny w ścianach. KAPTER FLUO GEL może być stosowany również wewnątrz odpowiednich pojemników na przynęty lub podobnych urządzeń, umieszczonych w miejscach aktywności karaczanów. Podczas aplikacji można kontynuować zwykłą pracę, bez konieczności usuwania osób ze strefy objętej zabiegiem.
Dawki i czestotliwosc stosowania:
 • Zamontować kartusz KAPTER FLUO GEL w odpowiednim pistolecie do dozowania, usunąć zatyczkę i nałożyć koncówkę. Rozpocząć dozowanie kroplami na powierzchnie zabiegu, zgodnie z dawką wskazaną poniżej. Po zakończeniu zabiegu, zamknąć ponownie kartusz.
 • W przypadku nieposiadania pistoletu do dozowania, wprowadzić tłok, opierając go o dno kartusza KAPTER FLUO GEL. Usunąć zatyczkę i nałożyć koncówkę. Naciskając ostrożnie tłok, dozować kroplami na powierzchnie zabiegu, zgodnie z dawką wskazaną poniżej. Po zakończeniu zabiegu, zamknąć ponownie kartusz.
Dawka: 3 krople żelu rozmieszczone na powierzchni 1 m (Blattella germanica/Supella longipalpa/Blatta orientalis), gdzie 1 kropla posiada średnicę 6-7 mm (masa 0,08 g).
Instrukcje dotyczące stosowania:
 • Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę oraz postępować zgodnie z instrukcją.
 • Stosować produkt wyłącznie w szparach i szczelinach.
 • Należy prowadzić regularne inspekcje punktów aplikacji żelu. W razie konieczności należy uzupełniać przynęte, ale nie częściej niż 1 raz w tygodniu.
 • Po zastosowaniu produktu oraz przed jedzeniem, piciem i paleniem tytoniu umyę ręce i skórę narażoną na bezpośredni z nim kontakt.
 • Po zakończeniu zabiegu dezynsekcji usunąc pozostałości produktu w sposób bezpieczny zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 • Nie stosować produktu w miejscach mocno zabrudzonych lub poddawanych częstemu czyszczeniu oraz na których stosowano w ostatnim czasie środki owadobójcze.
 • Produkt nie jest przeznaczony do wspólnego użycia lub mieszania z innymi produktami, w tym produktami biobójczymi.
 • Nie należy stosować produktu w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i innych zródeł ciepła (np. grzejników, kaloryferów).
 • W celu uzyskania optymalnej skuteczności zabiegu należy postępować zgodnie z dobrą praktyką higieniczną: przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć potencjalne zródła pokarmu dla organizmów będących przedmiotem zwalczania.
 • W przypadku braku skuteczności zabiegu zwalczania owadów, należy o tym fakcie powiadomić posiadacza pozwolenia.
 • Produkt należy stosować zgodnie z zasadami opisanymi w wytycznych dotyczących zintegrowanych metod ochrony przed szkodnikami (IPM), uwzględniające chemiczne i niechemiczne metody kontroli szkodników, specyfikę lokalnego klimatu, organizmów zwalczanych, itp.
 • W celu zapobiegania zjawisku oporności, produkt należy stosować zamiennie z preparatami owadobójczymi o różnym mechanizmie działania oraz różnych substancjach czynnych.
 
PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.
Producent:ZAPI
Nr pozwolenia:
 • PL/2019/0429/MR
Substancja czynna:
 • imidachlopryd 2,15%
Zawartość opakowania:
 • 30 g
Karton zbiorczy:
 • 6 szt.
Szczegóły produktu
ZAPI
71
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Śledź nas na Facebooku