Sklep, hurtownia i usługi DDDClean.pl


W naszym sklepie klienci znajdą skuteczne środki do deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji oraz profesjonalne środki czystości, przeznaczone dla szkół, przedszkoli, placówek opieki zdrowotnej, biur, magazynów, garaży czy gospodarstw rolnych. sss

DDDClean to także niezawodny partner w walce z uciążliwymi szkodnikami. Nasz doświadczony zespół specjalistów oferuje skuteczne i kompleksowe usługi DDD, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego, w tym w Warszawie, zapewniając szybkie i efektywne reakcje na problemy związane ze szkodnikami.

Wśród oferowanych produktów dostępne są trutki przeciwko szczurom, myszom i pozostałym gryzoniom, preparaty owadobójcze do stosowania w pomieszczeniach jak i na otwartej przestrzeni, aerozole, opryski przeciwko szkodnikom roślin, a także różnego typu pułapki, w tym lepy, na gryzonie, owady latające, owady biegające i pozostałe szkodniki.

W ofercie wyroby opracowane i wyprodukowane przez czołowych producentów środków dezynsekcyjnych i deratyzacyjnych, których skuteczność działania została wielokrotnie potwierdzona przez profesjonalistów.

DDDClean Mariusz Brzeziński jest autoryzowanym dystrybutorem produktów chemii profesjonalnej marki EILFIX.

Z naszej oferty korzystają podmioty z branży gastronomicznej HoReCa, placówki oświatowe, ośrodki zdrowia, magazyny wielkopowierzchniowe, gospodarstwa rolne, firmy sprzątające oraz klienci indywidualni, którym zależy na skutecznym rozwiązaniu problemu insektów i gryzoni oraz zabezpieczeniu się przed nimi w przyszłości a także na bardzo dobrej  jakości oraz wydajności środków czystości w rozsądnej cenie.

 

 

Śledź nas na Facebooku