Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: świece dymne na pluskwy

Aktywne filtry

Indeks: 62

Marka: ICBPHARMA

Bifent Fogger Plus 100ml

(0)

➡️ Marka: ICBPHARMA ➡️ Typ: preparat na owady w aerozolu, skuteczny środek owadobójczy ➡️ Składniki główne: permetryna, tetrametryna, PBO ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka

Cena 56,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
świece dymne na pluskwy

świece dymne na pluskwy

Masz problem z pluskwami w swoim domu, pomieszczeniach gospodarczych lub w garażu? W takim razie potrzebujesz profesjonalnych środków, które pomogą Ci pozbyć się problemu z takimi insektami. Praktycznym rozwiązaniem są świece dymne na pluskwy, które są sprzedawane w naszym sklepie internetowym DDD Clean jako produkt biobójczy. Proponujemy naszym klientom środki marki Dobol, które służą do zwalczania owadów, a w tym pluskiew. Zwalczanie pluskiew jest znacznie skuteczniejsze, jeśli zdecydujesz się zamówić u nas świece dymne na pluskwy. W ten sposób efektywnie pozbędziesz się problemu ze swojego domu, szczególnie jeśli owad pojawił się w Twoim domu i nęka zarówno domowników, jak i zwierząt domowych.

Świece dymne na pluskwy – skuteczny sposób na walkę z insektami

Pluskwy są ogromnym problemem, szczególnie jeśli chodzi o nieruchomości mieszkalne. Takie stworzenia pojawiają się wszędzie tam, gdzie higiena pomieszczeń jest delikatnie zaniedbana. Domowe sposoby w tym przypadku są po prostu nieskuteczne i nie będziesz w stanie pozbyć się pluskiew bez użycia profesjonalnych preparatów. Jeśli zależy Ci na tym, aby skutecznie unicestwić pluskwy z domu lub mieszkania – postaw na świece dymne na pluskwy. Zamówisz je z naszego sklepu internetowego DDD Clean. U nas znajdziesz wyłącznie sprawdzone i profesjonalne produkty, które są dostarczane przez renomowanych producentów.

Jak działa świeca dymna na pluskwy? To warto wiedzieć!

Jeśli zamierzasz zamówić świece dymne na pluskwy, koniecznie sprawdź zasadę działania takiego środka biobójczego. Warto dodać, że taki produkt działa skutecznie na owady latające i biegające, gdzie jedna puszka wystarcza na dezynsekcję nawet do ponad 100 m2 powierzchni nieruchomości. Zasada działania i sposób użycia jest prosty. Przed użyciem świecy dymnej na pluskwy zamknij okna i drzwi, a także wyprowadź domowników i domowe zwierzęta z nieruchomości. Podobne postępowanie dotyczy roślin zielonych. Procedura pozbywania się pluskiew z użyciem świecy dymnej przebiega następująco:

  • 1. Rozłóż świecę dymną na pluskwy na środku wybranego pomieszczenia.
  • 2. Odbezpiecz wieczko świecy i wyciągnij środek biobójczy.
  • 3. Nalej wody do odpowiedniego poziomu, a następnie umieść puszkę z substancją aktywną tak, by stykała się z wodą.

W ostatnim kroku po prostu opuść swój dom lub mieszkanie i poczekaj, aż świeca dymna na pluskwy przestanie działać. Cała procedura trwa średnio 2 godziny. Pamiętaj, że tego produktu powinieneś używać z zachowaniem szczególnych środków bezpieczeństwa, gdyż ten jest biobójczy.

Śledź nas na Facebooku