Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: OPRYSKIWACZE

Aktywne filtry
OPRYSKIWACZE

OPRYSKIWACZE

Potrzebujesz opryskiwacza dedykowanego do rozprowadzania koncentratów odstraszających gryzonie, dzikie zwierzęta oraz inne szkodniki? W takim razie wybrałeś dobre miejsce. Oferta sklepu internetowego DDD Clean to także profesjonalne opryskiwacze w różnych wersjach. Naszym klientom proponujemy też gotowe butelki z opryskiwaczem, dzięki czemu rozprowadzanie chemii wspomagającej walkę ze szkodnikami jest o wiele łatwiejsze. Przejrzyj naszą powierzchnię i zamów dla siebie opryskiwacze – nigdy nie wiesz, kiedy przyda Ci się taki gadżet.

Czym jest opryskiwacz i jak działa?


Opryskiwacz do produktów dezynfekcyjnych, deratyzacyjnych oraz dezynsekcyjnych jest urządzeniem zaprojektowanym do rozprzestrzeniania substancji chemicznych w celu zwalczania szkodników, dezynfekcji konkretnego obszaru oraz eliminacji i odstraszenia szkodników z danego terenu.
Opryskiwacz składa się z kilku elementów: korpus, w którym znajdują się wszystkie mechanizmy pompowania, pompka, pojemnik na środek chemiczny do rozpylenia. Oczywiście niezbędna jest także dysza rozpylająca, która odpowiada za strumień preparatu rozprowadzany na danym terenie.

Kiedy warto kupić nowoczesny opryskiwacz i dla kogo to dobry wybór?


Jeśli zajmujesz się uprawą roślin i chcesz je uchronić przed działalnością dzikich zwierząt, koniecznie zainwestuj w opryskiwacz. Umieścisz w nim dedykowane środki do odstraszania zwierząt, które nie powinny przebywać np. na terenie naszej posesji. Na opryskiwacz trzeba się zdecydować wtedy, kiedy:

  • chcesz równomiernie rozprowadzić środek odstraszający na dzikie zwierzęta,
  • widzisz, że roślinność uprawowa niszczeje i chcesz ją ratować, np. rozpylać nawozy regenerujące.


Ogólnie, czynników, które wskazują opłacalność zakupu opryskiwaczy w naszym sklepie online DDD Clean jest o wiele więcej. Mamy w ofercie nie tylko środki chemiczne od renomowanych marek, co jest gwarancją jakości i skuteczności zamówionych preparatów, ale także opryskiwacze – dedykowane do rozpylania roztworów przygotowywanych w celu odstraszania dzikich zwierząt.

Jak rozpylać koncentraty odstraszające na dzikie zwierzęta przy pomocy opryskiwacza?


Rozpylanie koncentratów odstraszających na dzikie zwierzęta przy użyciu opryskiwacza wymaga przestrzegania kilku kroków, aby skutecznie i bezpiecznie wykonać tę operację. Przede wszystkim wybierz odpowiedni koncentrat, rozmieszaj go w odpowiednich proporcjach z wodą oraz przygotuj opryskiwacz do pracy. Po zakończonym rozpylaniu środków odstraszających na danym terenie wyczyść opryskiwacz pod bieżącą wodą.

Najlepsze, wydajne i bezawaryjne – opryskiwacze w DDD Clean!


Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu klientów liczy się przede wszystkim jakość. Głównie z tego względu postanowiliśmy wprowadzić na rynek profesjonalne opryskiwacze dedykowane do użycia ze środkami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. U nas zamówisz pełen pakiet preparatów do walki ze szkodnikami i dzikimi zwierzętami, a także akcesoria, które ułatwią Ci ich użycie, czyli opryskiwacze i butelki z pompkami.

Śledź nas na Facebooku