Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: dziki i lisy

Aktywne filtry
dziki i lisy

dziki i lisy

Walka z dzikimi zwierzętami wdzierającymi się każdej nocy na prywatną posesję trwa czasem wiele miesięcy. Bez odpowiednich narzędzi oraz produktów chemicznych nie będziesz w stanie skutecznie pozbyć się problemu nieproszonych gości na swojej działce. Dziki oraz lisy mogą nie tylko wyrządzić spore zniszczenia w uprawach przydomowych, ale także są w stanie zagrażać zwierzętom hodowlanym. A zatem jak walczyć z tymi dzikimi zwierzętami? Zobacz ofertę DDD Clean! U nas kupisz najlepsze na rynku odstraszacze na dzikie zwierzęta w koncentracie lub sprayu – postaw na skuteczność i zamów online.

Jak działa koncentrat odstraszający dzikie zwierzęta?

Dziki oraz listy to problem wielu osób, które zamieszkują tereny pozamiejskie, ale i coraz częściej miejskie. Dziki to prawdziwa plaga, z którą walka nie należy do najłatwiejszych. Te silne i duże zwierzęta są w stanie zniszczyć pola uprawne i wyrządzić krzywdę zwierzętom hodowlanym, a nawet człowiekowi.

Preparaty do odstraszania dzików i lisów w naszej ofercie to dobry wybór dla każdego, kto chce skutecznie pozbyć się problemu obecności tych dzikich zwierząt na swojej działce. Koncentrat odstraszający wystarczy rozpuścić w odpowiedniej ilości wody, a następnie rozprowadzić po powierzchni gruntu. To skuteczny sposób, aby zniechęcić dziki do żerowania po polach uprawnych.
Oprócz spryskiwania można też rozwiesić materiał nasączony odstraszaczem na specjalnych uchwytach wzdłuż pola. W ten sposób można skutecznie zredukować ryzyko żerowania tych zwierząt w pobliżu nieruchomości lub pola uprawnego.

Profesjonalne preparaty do odstraszania lisów i dzików – zamów je w DDD Clean!

Nasza propozycja to przede wszystkim środki o przedłużonym działaniu, dzięki którym możesz skutecznie walczyć z dzikimi zwierzętami nawet przez 12 tygodni. To najłatwiejszy i prawdopodobnie najskuteczniejszy sposób, aby pozbyć się dzików oraz lisów z otoczenia swojego domu oraz gospodarstwa rolnego. Brak stosownej ochrony może skutkować zniszczeniem upraw przez dziki albo śmiercią zwierząt gospodarskich, np. listy z przyjemnością ukradną w nocy kury jako smakowity kąsek dla siebie.

Zamów w DDD Clean najlepsze na rynku środki ochrony przed dzikimi zwierzętami, a unikniesz wielu problemów i nieprzyjemności związanych z obecnością dzików i listów w swoim otoczeniu. Warto dodać, że substancje odstraszające dostępne w naszej ofercie są w pełni bezpieczne dla roślin i środowiska naturalnego. Wystarczy, że spryskasz grunt, krzewy i drzewa rozcieńczonym koncentratem odstraszającym, a dziki i lisy prawdopodobnie nie zbliżą się do takiego miejsca.

Czy stosowanie preparatów odstraszających na dziki i lisy ma sens?

Zdecydowanie tak, szczególnie jeśli problem lisów i dzików w okolicy jest naprawdę duży. Regularne użycie oprysków odstraszających powoduje, że listy oraz dziki przestają pojawiać się na danym terenie i zaczynają szukać innych miejsc do egzystencji. Wybierz sprawdzone rozwiązania i doskonały skład preparatów odstraszających – w DDD Clean znajdziesz wszystko, co potrzebne do walki z dzikami i lisami.

Śledź nas na Facebooku