Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: mole

Aktywne filtry
mole

mole

Masz mole w mieszkaniu albo w domu i szukasz produktów, które pomogą Ci ocenić skalę problemu? W DDD Clean możesz zamówić skuteczne pułapki na mole, które pozwolą Ci oszacować, jak duża jest populacja tych szkodników. Kiedy problem okazuje się naprawdę poważny, nie ma na co czekać – wtedy najlepiej zdecydować się na profesjonalne preparaty na mole odzieżowe i spożywcze. Tylko w ten sposób masz realną szansę na skuteczne i szybkie pozbycie się nawet większej populacji tych szkodników.

Mole – co to za szkodniki?

Zanim złożysz zamówienie na preparaty do walki z molami lub na pułapki, które pomagają oszacować źródło i skalę problemu, koniecznie poznaj dwie podstawowe odmiany moli. Pierwsze to tzw. omacnica spichrzanka, czyli gatunek motyla potocznie zwany molem spożywczym. Druga kategoria to mały motyl odzieżowy, czyli mól włosienniczek. Zarówno jedne, jak i drugie mogą skutecznie uprzykrzać życie domownikom – poprzez uszkodzenia odzieży w szafach, a także niszczenie produktów spożywczych, szczególnie takich jak makarony, mąki i podobne. Obydwie odmiany osiągają wielkość średnio do 10 mm, natomiast różnią się między sobą kolorystyką tułowia i miejscami bytowania.

Pułapki i preparaty na mole – zamów w DDD Clean i postaw na jakość!

Ofertę naszego sklepu internetowego DDD Clean dopasowaliśmy tak, aby nasi klienci mogli zamówić wszystkie produkty niezbędne do walki z molami – zarówno tymi spożywczymi, jak i ubraniowymi. Oprócz pułapek i płytek owadobójczych możesz u nas zamówić także zawieszki w żelu do szafy, płyny do sporządzania roztworów biobójczych, a także środki owadobójcze w sprayu, które są wyjątkowo łatwe do stosowania. Popularne marki, których produkty na mole sprzedajemy to: VACO, DOBOL, PANKO, ORMA i wiele innych.

Wybierając nasz sklep online, zyskujesz gwarancję skutecznego działania preparatów umożliwiających neutralizację moli. Pamiętaj, że w walce z molami liczy się przede wszystkim czas. Jeśli populacja tych szkodników urośnie do potężnych rozmiarów, walka nawet profesjonalnymi preparatami będzie wyjątkowo trudna. Walka z molami a ceny produktów w DDD Clean – ile zapłacisz za pułapki i preparaty na mole? Ceny poszczególnych pułapek i zawieszek z żelem na mole oscylują w granicy do kilkunastu złotych za opakowanie. Możesz też nieco zwiększyć budżet i zamówić wyjątkowo skuteczne świece dymne, środki biobójcze w sprayu lub proszki do stosowania miejscowego. Jeśli masz problem z molami lub innymi szkodnikami w mieszkaniu i w domu, nie czekaj i złóż zamówienie w DDD Clean – szybko i bez wychodzenia z domu.

Śledź nas na Facebooku