Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: opryski na mrówki

Aktywne filtry
opryski na mrówki

opryski na mrówki

Środki i preparaty w formie koncentratu na mrówki umożliwiają przygotowanie profesjonalnego oprysku, który skutecznie i wygodnie pozwoli pozbyć się mrówek z dużych powierzchni takich jak ogrody, pola golfowe, place zabaw i inne. Preparaty te są środkami owadobójczymi, które można stosować jako insektycydy do oprysków trawników, w celu zwalczania mrówek w ogrodzie. Preparaty te stanowią kompleksowy i najskuteczniejszy sposób na pozbycie się mrówek z ogrodu, chroniąc przy tym dom i elewację.

Aby pozbyć się mrówek z ogrodu, należy równomiernie nałożyć roztwór koncentratu w formie oprysku na miejsca ich występowania przy użyciu opryskiwacza ciśnieniowego. Można również użyć tego samego roztworu na elewację domu w celu pozbycia się mrówek z budynku. W przypadku dużego natężenia problemu z mrówkami, oprysk można zastosować również we wnętrzu budynku, na przykład na naroża, listwy przypodłogowe i krawędzie mebli.

Oprysk na mrówki działa natychmiastowo i zwalcza mrówki w momencie zetknięcia się ze środkiem owadobójczym. Preparaty mikrokapsułkowane pozostają na powierzchni użycia znacznie dłużej, zapewniając dodatkową ochronę i barierę.

Jeśli potrzebujesz środków na mrówki, oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Śledź nas na Facebooku