Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: ŚRODKI CZYSTOŚCI - ENZIM

Aktywne filtry
ŚRODKI CZYSTOŚCI - ENZIM
Środki czystości ENZIM  - DDDClean.pl

ŚRODKI CZYSTOŚCI - ENZIM

Firma ta to polski producent środków czystości tworzonych z myślą o firmachsprzątających. Preparaty tej marki charakteryzują się przede wszystkim wydajnością iskutecznością działania. Możesz je zamówić w naszym sklepie internetowym DDDClean wnaprawdę atrakcyjnej cenie. Enzim do swoich produktów używa sprawdzonych substancji,które ułatwiają gruntowne czyszczenie powierzchni nawet z mocno zlegających zabrudzeń.Co ciekawe, w asortymencie tej marki znajdziesz też artykuły do czyszczenia powłokpolimerowych.

Polski producent stawia głównie na pełne zadowolenie konsumentów, wprowadzając narynek produkty wysokiej jakości dostępne w naprawdę rozsądnych cenach. Wiele latdoświadczenia w branży, jak i opinie klientów świadczą o tym, że naprawdę wartozainwestować w środki czystości Enzim.

Środki czystości Enzim w sklepie DDDClean

Asortyment produktów marki Enzim, który możemy zaproponować w naszym sklepie onlineto przede wszystkim środki czystości do:
● ręcznego mycia naczyń,
● zmywarek,
● odtłuszczania powierzchni,
● prania wykładzin i tapicerek,
● usuwania pleśni i grzybów,
● mycia podłóg,
● czyszczenia sanitariatów i WC.

Na uwagę zasługują także profesjonalne mydła i żele antybakteryjne oraz środki do mebli.Bogaty asortyment produktów Enzim w ofercie sklepu online DDDClean to szansa nazaopatrzenie swojej firmy sprzątającej we wszystkie niezbędne środki czystości. Jeśli chceszwygodnie pozbyć się zabrudzeń praktycznie w każdej powierzchni, koniecznie zamówprodukty renomowanego, polskiego producenta Enzim.

Śledź nas na Facebooku