Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: pułapki na myszy

Aktywne filtry
pułapki na myszy

pułapki na myszy

Chcesz kupić pułapki na myszy, które pozwolą Ci na humanitarne wyłapywanie, aby następnie wypuścić je na zewnątrz. Kupując ekologiczne pułapki na myszy, nie musisz zabijać tych gryzoni. W ten sposób złapiesz w swoim domu, biurze, czy nawet w garażu wszystkie gryzonie. W ofercie naszego sklepu internetowego DDDClean znajdziesz wyłącznie najlepsze pułapki na myszy, które są wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu nie ma żadnego ryzyka, że złapany gryzoń wydostanie się z pułapki.

U nas możesz kupić ekologiczne pułapki na myszy i inne gryzonie, które pozwalają na wyłapywanie ich bez konieczności zabijania. Jeśli masz problem w swoim domu z gryzoniami, które ciągle przemieszczają się po pomieszczeniach, a nawet chodzą po szafkach kuchennych, koniecznie zainwestuj w sprawdzone pułapki na myszy.

Jakie wybrać pułapki na myszy? Cena to nie wszystko!

Oferta naszego sklepu internetowego DDDClean to przede wszystkim profesjonalne i ekologiczne pułapki na myszy. Pamiętaj jednak, aby nie kierować się wyłącznie ceną podczas wyboru tego typu akcesoriów do wyłapywania myszy. W tym przypadku istotne jest to, aby pułapka była jak najskuteczniejsza. Zanim wybierzesz konkretny model, weź pod uwagę takie elementy, jak:

  • materiał wykonania,
  • sposób działania,
  • cena,

Warto dodać, że nasza oferta obejmuje nie tylko ekologiczne pułapki na myszy, ale także modele przeznaczone do wyłapywania gryzoni. W razie potrzeby możesz kupić też mocny klej-wabik na myszy, które po zbliżeniu się do posmarowanej powierzchni przykleją się do niej – tak samo, jak insekty oraz inne szkodniki.

Naszym klientom proponujemy naprawdę szeroki asortyment produktów – nie tylko standardowe pułapki na myszy, ale także żywołapki, które umożliwiają późniejsze wypuszczenie szkodników na wolność. U nas na pewno znajdziesz modele pułapek, które spełnią Twoje oczekiwania i wspomogą skuteczną walkę ze szkodnikami – zarówno w domu, jak i w biurze.

Gdzie i w jaki sposób wykorzystać pułapki na myszy?

Jeśli chodzi o ekologiczne pułapki na myszy, a także zabijające myszy i szczury, warto zaznaczyć, że możesz je wykorzystać zarówno w swoim domu, restauracji, jak i w wielu innych miejscach. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby umieścić łapki wszędzie tam, gdzie problem myszy i innych gryzoni jest naprawdę ogromny. Decydując się na połączenie skutecznych pułapek na myszy z trutkami, może przynieść naprawdę dobre efekty działania, a więc eliminacja gryzoni będzie szybka i bezproblemowa.

Ile kosztują pułapki na myszy?

Nie wiesz, na jaki wydatek przygotować się kupując produkt, jakim jest pułapka na myszy? Cena tego typu produktów zaczyna się od kilku złotych, choć topowe modele to wydatek na poziomie nawet do 100 złotych za pojedynczą sztukę.

Jeśli chcesz łapać gryzonie z wysoką skutecznością i pozbyć się ich na dobre, koniecznie wybierz topowe modele pułapek. Inwestując w sprawdzone pułapki, możesz nie tylko szybko złapać mysz, ale także pozbawić ją życia w humanitarny sposób. Kupując łapki i granulaty/pasty wabiące, możesz skutecznie walczyć z gryzoniami – zarówno w nieruchomościach mieszkalnych, garażach, budynkach biurowych, jak i piwnicach czy restauracjach. Podsumowując: nasze pułapki na myszy możesz wykorzystać wszędzie tam, gdzie tylko zachodzi konieczność walki z gryzoniami.

Śledź nas na Facebooku