Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: pułapki na prusaki

Aktywne filtry
pułapki na prusaki

pułapki na prusaki

Potrzebujesz profesjonalnej pułapki na prusaki, która pozwoli Ci szybką weryfikację poziomu problemu z tymi szkodnikami w domu? W takim razie sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze pułapki na prusaki. Proponujemy wyłącznie topowe produkty od renomowanych producentów. To gwarancja skuteczności stosowanych pułapek, a także możliwość łatwiejszej kontroli tego, jakie efekty przynoszą dotychczas prowadzone działania dezynsekcyjne. Cenisz sobie rozsądne ceny i chcesz mieć profesjonalne pułapki na prusaki, które działają z wysoką skutecznością? Zatem wybierz nasz sklep DDDClean. U nas kupisz wyroby takich producentów, jak: Panko, Newpest oraz Agrisense. Sprzedajemy też pułapki na prusaki i karaluchy marki VACO. Te są wyjątkowo trwałe, skutecznie i umożliwiające ciągłą analizę populacji prusaków w nieruchomości lub innych budynkach, np. halach gospodarczych, hotelach czy magazynach.

Jak działa pułapka na prusaki? Najważniejsze informacje w pigułce

Zanim zamówisz w naszym sklepie online profesjonalne pułapki na prusaki, koniecznie sprawdź, jak działają takie produkty. Te dostępne w naszej ofercie są w pełni bezpieczne dla człowieka i zwierząt domowych. Nie zawierają substancji biobójczych oraz chemicznych, dzięki czemu ich stosowanie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Zasada działania jest prosta. Pułapki na prusaki są najczęściej wykonane z papieru wraz z wypełnieniem przyciągającym prusaki i inne szkodniki. Wystarczy, że położysz pułapkę w miejscu, gdzie prusaki występują najczęściej, a następnie poczekasz, aż na powierzchni taśmy klejącej pojawią się pierwsze osobniki. Sposób użycia pułapki na prusaki można podzielić na kilka kroków:

  • 1. Odbezpiecz warstwę klejącą.
  • 2. Połóż pułapkę w miejscu, gdzie najczęściej pojawiają się prusaki.
  • 3. Umieść tabletkę wabiącą w centralnej części lepu.

Czy warto stosować pułapki na prusaki od DDDClean?

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli masz problem z prusakami i prowadzisz od jakiegoś czasu działania dezynsekcyjne. Z użyciem pułapek na prusaki szybko ocenisz, jaki jest poziom populacji szkodników w budynku lub konkretnych pomieszczeniach. To najłatwiejsza metoda, aby ocenić czy prowadzone czynności dezynsekcyjne przynoszą jakiekolwiek efekty. Pamiętaj! Pułapki na prusaki umieszczaj tam, gdzie widziałeś insekty lub masz pewność, gdzie bytują na co dzień.

Śledź nas na Facebooku