Wszystkie bestsellery
 • Usługi DDD

 • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: pasty BHP żele i kremy do mycia rąk

Aktywne filtry
pasty BHP żele i kremy do mycia rąk

pasty BHP żele i kremy do mycia rąk


Na rynku jest dostępnych wiele produktów, które doskonale nadają się do tego, aby utrzymać swoje dłonie w idealnej czystości. Oferta naszego sklepu online DDD Clean to propozycja godna uwagi każdego, kto chce mieć perfekcyjnie czyste dłonie, które pozostaną nawilżone przez długi czas. Przejrzyj kremy, żele i pasty BHP, a na pewno znajdziesz u nas produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Najlepsze na rynku pasty i kremy BHP w DDD Clean – co to takiego?


Pasty BHP są stosowane głównie w środowiskach pracy, gdzie dłonie są narażone na silne zabrudzenia, np. oleje, smary. W przypadku aplikacji pastę nakładamy na suchą skórę dłoni i wciera się ją powoli. Po dokładnym wmasowaniu, substancje należy spłukać wodą. W razie potrzeby proces można powtórzyć, ale zazwyczaj jedno użycie jest wystarczające do skutecznego oczyszczenia

Podobnie działają kremy BHP sprzedawane w DDD Clean. Takie środki są nieco łagodniejsze niż pasty BHP i nadają się do codziennego zastosowania. Aplikację kremu BHP zaczynamy od zmoczenia dłoni, a następnie nałożyć środek myjący. Rozprowadzamy się go, pocierając po:

 • wewnętrznych częściach dłoni,
 • grzbietach,
 • przestrzeniach między palcami,
 • opuszkach palców,
 • kciuku oraz nadgarstkach.


Cały proces mycia powinien trwać minimum 30 sekund. Po zakończeniu należy osuszyć dłonie jednorazowym ręcznikiem papierowym. W przypadku korzystania z żelu antybakteryjnego lub płynu dezynfekującego po myciu wodą z mydłem ważne jest, aby dłonie były suche przed nałożeniem tych produktów

Na co zwrócić uwagę, kupując pasty, żele i kremy BHP do mycia rąk?


Zanim podejmiesz decyzję o zakupie past BHP i innych środków ochrony zdrowia lub umożliwiających utrzymanie dłoni w czystości, weź pod uwagę:

 • cenę produktu,
 • skuteczność działania,
 • sposób aplikacji,
 • ryzyka związane z występowaniem podrażnień.


Produkty dostępne w ofercie DDD Clean są w stanie stworzyć niewidoczną warstwę ochronną skóry i jednocześnie usunąć problematyczne zanieczyszczenia. Co ciekawe, pasty dostępne w naszej ofercie nie zamykają porów, a efekt zabezpieczenia dłoni utrzymuje się nawet przez 4 godziny!

Kiedy warto zainwestować w żele, pasty i kremy BHP od DDD Clean?


Wyróżniamy wiele sytuacji, w których sprawdzą się nasze kremy BHP i żele myjące. Jeśli cenisz sobie idealnie czyste dłonie mimo pracy w zakładzie mechaniki aut, koniecznie zaopatrz się w sprawdzonym sklepie w produkty BHP do utrzymania rąk w czystości.
Postaw na ofertę naszego sklepu DDD Clean, jeśli szukasz towaru, który pomoże Ci posprzątać dom, utrzymać swoje ręce w idealnej czystości oraz nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki i praktyczne produkty.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w celu złożenia zamówienia na odpowiednie pasty BHP, dzięki którym utrzymanie dłoni w czystości jest wyjątkowo proste. Dodatkowo produkty myjące z oferty DDD Clean nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych na skórze, nawet podczas częstego używania past, żeli i kremów myjących. To możliwe za sprawą składu produktów, który nie zawiera szkodliwych substancji.

Śledź nas na Facebooku