Wszystkie bestsellery
 • Usługi DDD

 • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: środki do sanitariatów i WC

Aktywne filtry

Indeks: 395

Marka: EILFIX

EilFix WC-PLUS koncentrat 5L żel do mycia i odkamieniania sanitariatów i WC

(0)

EilFix WC-PLUS koncentrat 5L żel do mycia i odkamieniania sanitariatów i WCŻel do mycia urządzeń sanitarnych. Nadaje się do wszystkich zmywalnych powierzchni odpornych na działanie kwasów, np:pisuarów, rynien, muszli klozetowych, wanien, umywalek, kafli, płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, kabin natryskowych.Przeciętne stężenie robocze od 1:5 do...

Cena 109,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
środki do sanitariatów i WC

środki do sanitariatów i WC

Raz na jakiś czas sprzątasz sanitariaty w domu lub w mieszkaniu? W takim razie do takich elementów wyposażenia wnętrza, a także do WC możesz zamówić u nas profesjonalne środki do czyszczenia nawet mocno zabrudzonych powierzchni. Mamy kostki zapachowe o wielu smakach, koncentraty czyszczące oraz mleczko do czyszczenia najbardziej zabrudzonych powierzchni w kuchniach i łazienkach. Przejrzyj naszą pełną ofertę – na stronie sklepu DDD Clean znajdziesz wydajne i bezpieczne środki do sanitariatów i WC.

Dlaczego utrzymanie sanitariatów w czystości jest ważne?


Utrzymanie sanitariatów w czystości jest niezwykle ważne z wielu powodów. Sanitariaty, będące miejscami o wysokim natężeniu użytkowania, są narażone na gromadzenie się bakterii i wirusów, co może prowadzić do rozprzestrzeniania się chorób.

Czyste sanitariaty nie tylko zapewniają bezpieczne i higieniczne środowisko, ale także przyczyniają się do poprawy ogólnego samopoczucia i komfortu użytkowników.

Regularne czyszczenie i dezynfekcja są kluczowe, aby zapobiegać nieprzyjemnym zapachom i utrzymać estetyczny wygląd, co jest szczególnie ważne w miejscach publicznych, takich jak szkoły, biura czy restauracje.
Ogólnie rzecz biorąc, korzystając ze środków do sanitariatów i WC, zyskujesz:

 • utrzymanie wysokiego poziomu higieny,
 • redukcję powonienia nieprzyjemnych zapachów,
 • poprawę komfortu i dobrego samopoczucia domowników,
 • estetyczny wygląd sanitariatów i WC,
 • bezpieczeństwo.

Utrzymanie sanitariatów domowych i WC w czystości jest podstawą, aby wszyscy domownicy czuli się dobrze i mieli możliwość swobodnego korzystania z ubikacji.

Profesjonalne środki do sanitariatów i WC – jakie mamy w DDD Clean?


Propozycja naszego sklepu internetowego to środki chemiczne, które doskonale nadają się do użycia w celu zapewnienia idealnej czystości sanitariatów w domach, biurach i miejscach użytku publicznego. Nasze produkty proponujemy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. To możliwe dzięki dużej różnorodności towaru – mamy w ofercie koncentraty 5-litrowe do rozrabiania oraz litrowe mleczka czyszczące, które są standardem dla użytkowników prywatnych.
U nas kupisz koncentraty czyszczące, dezynfekujące, pielęgnujące oraz kostki zapachowe, które są przydatne po zakończonym myciu łazienki i sanitariatów wraz z WC.

Jak wybrać najlepsze preparaty czyszczące do sanitariatów i WC?


Tak naprawdę ciężko wskazać na jeden, idealny produkt, który pozwoli na efektywne czyszczenie sanitariatów i WC w nieruchomości. Przed dokonaniem zakupu, sprawdzajmy:

 • skuteczność działania,
 • stężenie robocze,
 • rodzaj materiałów, do których jest dedykowany,
 • skład,
 • cena.


Polecamy koncentrat do sanitariatów, który nie zawiera w składzie wapnia, a jednocześnie utrzymuje przyjemny zapach przez dłuższy czas. Profesjonalny środek do czyszczenia sanitariatów poradzi sobie nawet z osadami z moczu, mydła. Dostępne środki chemiczne można używać nawet do czyszczenia powierzchni wodoodpornych.

Śledź nas na Facebooku