Ostatni post

 • Tetrametryna, a permetryna? Różnice, porównanie, zastosowanie i bezpieczeństwo
  Tetrametryna, a permetryna? Różnice, porównanie, zastosowanie i bezpieczeństwo

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak tetrametryna różni się od permetryny? Te dwie substancje często są używane w środkach owadobójczych, ale co tak naprawdę je różni? W tym artykule przyjrzymy się tym dwóm składnikom, ich właściwościom i zastosowaniom.

  Czytaj całość
 • Rybiki – jak się ich pozbyć?
  Rybiki – jak się ich pozbyć?

  Niewielkie robaki pełzające po łazience przyprawiają Cię o ból głowy? Być może to rybiki. Te niewielkie, srebrzyste stworzenia można zwalczyć w prosty sposób. Wystarczy, że wykorzystasz profesjonalne preparaty na rybiki cukrowe, a pozbędziesz się ich z całego domu. Sprawdź, jak walczyć z rybikami i czy te stworzenia stanowią jakiekolwiek zagrożenie dla domowników.

  Czytaj całość
 • Ślimaki ogrodowe – jak zażegnać ten problem?
  Ślimaki ogrodowe – jak zażegnać ten problem?

  Ślimaki w ogrodzie to problem, który pojawia się najczęściej tuż po deszczach lub na stale wilgotnych terenach. Wbrew pozorom te niewielkie szkodniki są w stanie wyrządzić ogromne zniszczenia w ogrodzie. Największe spustoszenie w przydomowych ogródkach niosą ślimaki nagie, czyli takie bez muszli. Chcesz dowiedzieć się, jak z nimi walczyć? Sprawdź poniższy poradnik i zacznij działać!

  Czytaj całość
 • Kuna w samochodzie – jakie są skutki? Zwalczanie i zapobieganie
  Kuna w samochodzie – jakie są skutki? Zwalczanie i zapobieganie

  Kuny to stworzenia, które mogą wyrządzić naprawdę wiele szkód – nie tylko w nieruchomościach mieszkalnych, garażach, ale także w samochodach. Jeśli ten gryzoń zadomowi się pod maską Twojego auta, prawdopodobnie cała instalacja elektryczna będzie nadawać się do gruntownego remontu. Dowiedz się, jak odstraszyć kuny i skutecznie pozbyć się ich ze swojego otoczenia!

  Czytaj całość
 • Sposoby na krety w ogródku
  Sposoby na krety w ogródku

  Gryzonie ogrodowe mogą wyrządzić naprawdę wiele szkód, nawet na niewielkich ogródkach tuż przy domach szeregowych. Chcesz dowiedzieć się, jak pozbyć się kretów z ogrodu? Możesz to zrobić skutecznie i raz na zawsze pozbyć się tych szkodników. Wystarczy, że zastosujesz profesjonalne preparaty, które sprawnie i szybko rozprawią się z tymi problematycznymi stworzeniami.

  Czytaj całość
 • Jak skutecznie pozbyć się muszek owocówek?
  Jak skutecznie pozbyć się muszek owocówek?

  W wielu gospodarstwach domowych owady występują na porządku dziennym. Przyczyn wszechobecnych owadów może być wiele, ale czy wiesz, skąd biorą się muszki owocówki? To szkodniki, które składają jaja na owocach znajdujących się w domu bez szczelnego zamknięcia. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak pozbyć się muszek owocówek ze swojej nieruchomości mieszkalnej.

  Czytaj całość
 • Jak pozbyć się pcheł z domu?
  Jak pozbyć się pcheł z domu?

  Pchły to wyjątkowo powszechny problem w domach, szczególnie w tych, gdzie mieszkają czworonożni przyjaciele. Zwierzęta domowe to swego rodzaju zapalnik, który powoduje ryzyko rozprzestrzeniania się pcheł po całej nieruchomości mieszkalnej. Jeśli odczuwasz liczne ugryzienia na swoich dłoniach i nogach, koniecznie podejmij zdecydowane działania w celu pozbycia się pcheł z domu. Zobacz, jak to zrobić – skutecznie i szybko!

  Czytaj całość
 • Jak zwalczać muchy domowe?
  Jak zwalczać muchy domowe?

  Czy mucha domowa może stwarzać realne zagrożenie dla zdrowia lub życia człowieka? Niekoniecznie. To jednak dość problematyczny owad, który najczęściej pojawia się tuż po zimie. Uciążliwe owady stale próbują przedostać się do wnętrza domów i mieszkań – a to w poszukiwaniu resztek pożywienia lub cieplejszego schronienia. Czy z muchami w domu da się skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak – zobacz, w jaki sposób!

  Czytaj całość
 • Jak skutecznie zwalczać komary?
  Jak skutecznie zwalczać komary?

  Wbrew pozorom komary to bardzo niebezpieczne stworzenia. Są zdolne do przenoszenia wielu chorób, które mogą zagrażać życiu i zdrowiu człowieka. Kontrolowanie liczebności komarów na świecie odgrywa kluczową rolę. Jak walczyć z komarami i czy istnieją w ogóle skuteczne sposoby zwalczania takiej plagi? Oczywiście, że tak. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

  Czytaj całość
 • Jak skutecznie pozbyć się kleszczy?
  Jak skutecznie pozbyć się kleszczy?

  Kleszcze to pajęczaki, które wydają się z pozoru niegroźne, szczególnie ze względu na niewielkie rozmiary. Niestety przenoszą wiele chorób, które mogą być szkodliwe dla zwierząt domowych i człowieka. Najczęściej występującym schorzeniem pojawiającym się po ugryzieniu kleszcza jest borelioza. Poważnym problemem jest także kleszczowe zapalenie opon mózgowych, co może prowadzić do trwałego pogorszenia się stanu zdrowia. Chcesz dowiedzieć się, jak walczyć z kleszczami? Koniecznie sprawdź nasz...

  Czytaj całość
Showing 1 to 10 of 20 (2 Pages)

Śledź nas na Facebooku