Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: lepy na muchy

Aktywne filtry

Indeks: 635

Marka: ELANCO

Agita 10 WG 100g thiametoksam 10%

(0)

➡️ Marka: ELANCO ➡️ Typ: preparat na owady, środek na muchy, oprysk na muchy ➡️ Składniki główne: thiametoksam 10% ➡️ Ilość: 100g ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:400g 100G

Cena 73,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
lepy na muchy

lepy na muchy

Muchy to owady, które są uciążliwe dla domowników, a także dla zwierząt gospodarskich, np. w stajniach. Niestety nigdy nie mamy 100% pewności, że w naszym domu lub w mieszkaniu nie pojawią się muchy, które skutecznie uprzykrzają codzienne życie. Jak sobie z tym poradzić? Możesz zamówić w DDD Clean profesjonalne lepy na muchy. Dzięki nim skutecznie wyłapiesz niechciane owady w nieruchomości oraz w stajniach dla zwierząt gospodarskich. Zobacz naszą ofertę i złóż swoje zamówienie – z lepami na muchy szybko rozwiążesz problemy z niechcianymi owadami.

Jak działają lepy na muchy?

Lep na muchy to prosty, ale skuteczny sposób na pozbycie się much z domu, mieszkania, a nawet ze stajni. Dobry lep na muchy zawiera klejącą substancję, która jest na tyle lepka, że muchy przyklejają się do niej po sekundowym kontakcie. Ta substancja jest zazwyczaj bezbarwna i może być nałożona na papier, plastik, czy inną powierzchnię.
Często do lepu dodaje się substancje przyciągające muchy, takie jak feromony czy słodkie zapachy. Dzięki temu muchy są kuszone, by wylądować na lepie. Po przyklejeniu się do lepu, muchy nie są w stanie się uwolnić. W końcu umierają z powodu wyczerpania, braku pożywienia, czy odwodnienia.
Ogólnie rzecz biorąc, zasada działania jest prosta. Rozwieszamy lep zamówiony w naszym sklepie DDD Clean, czekamy, aż powierzchnia klejąca zapełni się owadami i finalnie wyrzucamy pułapkę do kosza.

Najlepsze lepy na muchy od DDD Clean – postaw na skuteczność!

Nasza oferta to najlepsze na rynku lepy na muchy od renomowanych producentów. Mamy produkty, które pomogą Ci skutecznie i bezproblemowo pozbyć się much ze swojej nieruchomości lub pomieszczeń gospodarskich. Wysokiej klasy powierzchnia klejąca nie wysycha zbyt szybko, dzięki czemu lep można skutecznie używać przez 2-3 dni. Produkt wypełniony złapanymi muchami traktujemy jak klasyczny odpad komunalny.
Jeśli chcesz mieć pewność, że łapiesz wszystkie muchy w swoim domu lub zapewnisz zwierzętom w stajniach chwilę ulgi od latających mych, koniecznie zamów u nas profesjonalne pułapki. W DDD Clean stawiamy na jakość i skuteczność. Głównie dlatego mamy w ofercie na stronie internetowej wyłącznie lepy na muchy od renomowanych producentów, np. VACO.

Lepy na muchy – jak użyć produktu, aby skutecznie pozbyć się much?

Kupując lepy na muchy do domu, najważniejsze jest prawidłowe rozmieszczenie takich elementów. Po wybraniu miejsca montażu: zdejmij zabezpieczenie z produktu, rozwiń lep stanowczym ruchem, przymocuj rozwinięty lep przy pomocy pinezki do sufitu lub framugi drzwi.
Lepy na muchy dostępne u nas w DDD Clean są odporne na oddziaływanie światła słonecznego i zmienne temperatury – to oznacza, że lep nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku normalnego użytkowania. Warto też dodać, że powierzchnia kleju lepów na muchy z oferty DDD Clean jest wyjątkowo trwała, dzięki czemu skutecznie złapiesz nawet najbardziej uciążliwą muchę, która przeszkadza Ci w codziennych obowiązkach lub dokucza zwierzętom gospodarskim w stajniach, np. koniom i krowom.

Śledź nas na Facebooku