Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: lepy na mrówki

Aktywne filtry
lepy na mrówki

lepy na mrówki

Problem z mrówkami

w nieruchomościach mieszkalnych i w ogrodach występuje częściej, niż myślisz. Ty też zmagasz się z takim kłopotem i nie wiesz, jak poradzić sobie z insektami? W takim razie zainwestuj w lepy na mrówki. To produkty, które pomogą Ci nie tylko wyłapać niechciane owady, ale także ocenić skalę problemu z mnogością ich populacji. Przejrzyj ofertę naszego sklepu internetowego DDDClean i zobacz, jakie lepy na mrówki warto wybrać i dlaczego. Proponujemy wyłącznie sprawdzone środki, które ułatwiają wyłapywanie owadów bez ryzyka dla zdrowia domowników i zwierząt domowych. W naszym sklepie online znajdziesz lepy na mrówki marki Vaco i Unichem. To topowe marki, które gwarantują maksimum skuteczności, łatwość stosowania oraz długotrwałą aktywność substancji lepiącej.

Problem z mrówkami – czy lepy na mrówki są skuteczne?

Nowoczesne lepy na mrówki są skuteczne, o ile kupisz takie, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Jeśli nie chcesz ryzykować i zyskać gwarancję, że Twój dom będzie doskonale zabezpieczony przed mrówkami i innymi owadami, koniecznie zainwestuj w lepy na mrówki. To produkty, które służą do mechanicznego wyłapywania mrówek i szkodników. Warto też dodać, że problem z mrówkami może pojawiać się także w ogrodzie. W tym przypadku lepy na mrówki również znajdują swoje zastosowanie. Możesz obkleić taśmą korzenie drzewek owocowych lub innych roślin. Zyskasz dzięki temu pewność, że owady nie zniszczą Twoich upraw i roślin ozdobnych. Na skuteczność lepów na mrówki przekłada się moc zastosowanej warstwy klejącej oraz poziom jej odporności na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Pamiętaj, im lepszy produkt wybierzesz, tym większa szansa, że ochronisz swoje rośliny ogrodowe i domowe przed mrówkami.

Jak stosować lepy na mrówki?

Lepy na mrówki dostępne w ofercie na stronie DDDClean to produkty, które można stosować w niesamowicie prosty sposób. Wystarczy, że otworzysz opakowanie, rozwiniesz taśmę z warstwą klejącą i obkleisz nią wybraną powierzchnię, np. pnie drzewek owocowych lub wykleisz okolicę wokół traw ozdobnych. Lepy na mrówki możesz zastosować wszędzie tam, gdzie chcesz zapobiec rozprzestrzenianiu się tych owadów, które w skrajnych przypadkach mogą siać ogromne zniszczenie. Dodatkowo lepy na mrówki są skuteczne nie tylko na te owady, ale także na mszyce, mącznika szklarniowego i wiele innych insektów siejących zniszczenie wśród roślin domowych i ogrodowych.

Śledź nas na Facebooku