Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: pułapki na mrówki

Aktywne filtry
pułapki na mrówki

pułapki na mrówki

Masz problem z mrówkami, które swobodnie przechadzają się po Twojej nieruchomości? Zatem sprawdź naszą ofertę i zamów pułapki na mrówki. To produkt, który pomoże Ci skutecznie wyłapać wszystkie odmiany mrówek, a dodatkowo warstwa taśmy klejącej w pułapce jest w 100% bezpieczna dla człowieka, zwierząt domowych oraz środowiska. Postaw na nowoczesną formę odławiania mrówek z pomieszczeń. Korzystając z pułapek na mrówki, nie musisz martwić się o to, że owady będą uprzykrzać życie Tobie i innym domownikom. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym DDD Clean i przekonaj się, jak skuteczne są pułapki na mrówki, które proponujemy.

Jak i kiedy stosować pułapki na mrówki?

Zastosowanie pułapek na mrówki w praktyce jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że rozłożysz pułapkę i zdejmiesz listek papierowy zabezpieczający warstwę klejącą. Następnie wyjmij tabletkę i umieść ją w centralnej części lepu. Dzięki temu pułapka na mrówki będzie skutecznie przyciągać je, niezależnie od gatunku. Ostatni etap to uformowanie pułapki zgodnie ze schematem przedstawionym na instrukcji dołączonej do opakowania. Gotową pułapkę na mrówki umieść w miejscach, gdzie szkodniki pojawiają się najczęściej. Dzięki temu szybko je znaturalizujesz i dowiesz się też, jak duża jest skala problemu z tymi owadami. Staraj się kłaść pułapkę na mrówki na płaskich posadzkach w łazienkach, kuchniach oraz w zacienionych miejscach. Wszędzie tam, gdzie zaobserwujesz działalność mrówek, koniecznie zdecyduj się na zakup pułapki dostępnej w naszym sklepie internetowym DDD Clean.

Na jakie mrówki działają pułapki w formie listków lub żelu?

Profesjonalne pułapki na mrówki zwalczają skutecznie mrówki pospolite oraz Faraona. Oczywiście możesz tym sposobem zredukować populację innych gatunków owadów, ale w celu uzyskania jak najlepszych efektów sprawdź dokładnie skład danego lepu na mrówki w formie pułapki. W praktyce możesz korzystać z pułapki na mrówki nawet do 6 miesięcy od ułożenia jej w odpowiednim miejscu lub zapełnienia po wyłapaniu większej ilości mrówek. To nowoczesna i dyskretna forma odławiania mrówek, która w połączeniu ze skutecznymi metodami dezynsekcji daje naprawdę dobre efekty działania. Postaw na sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Zamów pułapki na mrówki z oferty DDD Clean i przekonaj się, że warto zrobić u nas zakupy. Proponujemy wyłącznie najlepsze środki, które pomagają w walce z owadami i insektami.

Śledź nas na Facebooku