Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: żele na karaczany

Aktywne filtry

Indeks: 71

Marka: ZAPI

Kapter Fluo żel na karaczany 30g

(0)

➡️ Marka: ZAPI ➡️ Typ: preparat na owady, żel na karaczany ➡️ Składniki główne: imidachloprid 2,15% ➡️ Ilość: 30g ➡️ Opakowanie: 1 sztuka Najczęściej dobierane produkty: Tłoczek do żelu

Cena 79,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
żele na karaczany

żele na karaczany

Niepodważalna skuteczność w walce ze szkodnikami!

Skutecznym sposobem na walkę z domowymi szkodnikami są nie tylko preparaty w formie sprayu, ale także żele na karaczany. To produkty zawierające liczne składniki aktywne i feromony, które nie tylko przyciągają karaluchy, ale także skutecznie je unicestwiają. Dobry żel na karaluchy możesz zamówić w naszym sklepie internetowym DDDClean. Proponujemy wyłącznie najlepsze środki, które są profesjonalną odpowiedzią na problem z karaczanami w domach, mieszkaniach i pomieszczeniach gospodarczych.

Jak pozbyć się karaluchów? Wybierz profesjonalny żel na karaczany!

Jeśli problem karaluchów dotknął także Ciebie – nie czekaj ani chwili dłużej i podejmij zdecydowane działania. Możesz zaopatrzyć się w żel na karaczany dostępny w naszej ofercie na stronie DDDClean. Trutka w żelu jest skuteczna i działa wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeprowadzenie pełnej dezynsekcji. Walka z karaluchami w ten sposób jest o wiele łatwiejsza, a przy okazji będziesz na bieżąco kontrolować czy problem tych złośliwych szkodników dalej występuje w Twojej nieruchomości. Żele na karaczany, które proponujemy zawierają substancję aktywną w skondensowanej formie, dzięki czemu wystarcza na długo i pozwala na skuteczne unicestwienie karaluchów z domu, biura, piwnicy i wszystkich innych pomieszczeń, gdzie ten problem występuje. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym i pozbądź się karaluchów – prosto, szybko i bez wysokich koszów. Warto dodać, że żele nie przyczyniają się do rozwoju pleśni, ani nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat użytkowania w walce z karaluchami. Żele dostępne u nas są odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów do walki z różnymi odmianami karaczanów i innych szkodników domowych.

Żele na karaczany – najlepsze produkty tylko w DDDClean!

Jeśli potrzebujesz naprawdę skutecznego sposobu na walkę z rozrastającym się problemem karaczanów w swojej nieruchomości, koniecznie zainwestuj w produkty dostępne w naszej ofercie. Proponujemy środki od renomowanych producentów, np. Bayer, Zapi, Basf oraz Mylva. Gwarantujemy, że sprzedawane żele na karaczany są skuteczne, bezpieczne dla domowników oraz łatwe w aplikacji. Nie czekaj i zamów żel na karaluchy z naszej oferty. Przekonaj się, że aplikacja takiej substancji w miejscach, gdzie występują karaczany, jest naprawdę skuteczna. Wystarczy, że wybierzesz sprawdzone żele, a na pewno odczujesz różnicę i pozbędziesz się bezpowrotnie problemu z karaluchami w swojej nieruchomości.

Śledź nas na Facebooku