Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: pułapki na karaczany

Aktywne filtry
pułapki na karaczany

pułapki na karaczany

W naszym sklepie internetowym DDDClean.pl znajdziesz przede wszystkim skuteczne pułapki na karaczany. Mocny lep lub inna pułapka doskonale usprawnia walkę z tymi szkodnikami, nawet jeśli stosujesz już profesjonalne preparaty do zwalczania karaluchów. Chcesz dowiedzieć się, jak działają pułapki na karaczany i w jaki sposób wybrać odpowiedni produkt? Przejrzyj naszą ofertę, poznaj charakterystykę pułapek dostępnych w sprzedaży i wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej nieruchomości lub pomieszczeniach gospodarczych.

Jak działa pułapka na karaluchy? Zacznij skutecznie zwalczać te szkodniki!

Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się karaluchów ze swojego domu, mieszkania lub biura, koniecznie zainwestuj w pułapki z silnym klejem uwydatnionym feromonami. Taka substancja przyciąga karaczany i inne szkodniki, łapie je, a następnie możesz wygodnie pozbyć się ich, wyrzucając lep do kosza. Odławianie dorosłych osobników przy pomocy pułapki na karaczany jest wyjątkowo proste i pozwala na stałe monitorowanie postępów prowadzonych prac dezynsekcyjnych. Pułapki dostępne w naszej ofercie na stronie DDD Clean są świetnym wyborem, szczególnie jeśli potrzebujesz skutecznego sposobu do zwalczania i monitorowania populacji karaluchów.

Pułapka na karaluchy – jakie ma właściwości?

Lepy i pułapki na karaczany dostępne w naszej ofercie działają nawet ponad 12 miesięcy od pierwszego użycia. Zawierają substancję wabiącą i są łatwe w montażu. Karaluchy to osobniki, które mają z góry ustalone wzorce ruchowe i lubią poruszać się wzdłuż krawędzi pomieszczeń. Jeśli umieścisz pułapkę w takich miejscach, bez problemu zaczniesz łapać dorosłe osobniki w swojej nieruchomości. Kluczowym elementem wpływającym na skuteczne właściwości pułapki jest tabletka wabiąca w jej wnętrzu. Po jej położeniu na centralnej części lepu karaluchy i inne szkodniki będą po kolei przylepiać się do substancji, a następnie możesz się ich pozbyć w dowolnie wybrany sposób.

Postaw na jakość – wybierz pułapki na karaluchy od DDDClean.pl!

Warto dodać, że produkty, które proponujemy, są bezzapachowe, nie zawierają insektycydów oraz szkodliwych związków chemicznych. U nas możesz zamówić też pułapkę na karaczany marki VACO, która działa nawet do 6 miesięcy i nie zawiera w składzie substancji biobójczych. Zacznij kontrolować populację karaluchów w swojej nieruchomości – zainwestuj w ekologiczne pułapki na karaczany i działaj, aby zneutralizować występowanie tych szkodników do zera.

Śledź nas na Facebooku