Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: kuny i łasice

Aktywne filtry
kuny i łasice

kuny i łasice

W dzisiejszych czasach kuny oraz łasice to spory problem dotyczący nie tylko właścicieli domów jednorodzinnych, ale także samochodów. Te gryzonie wyjątkowo chętnie niszczą przewody wysokiego napięcia, izolacje dachowe, a także styropian. Chcesz skutecznie walczyć z kunami i łasicami? W takim razie wybierz preparaty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. W DDD Clean mamy wyłącznie sprawdzone środki biobójcze i odstraszające, które przyczyniają się do skutecznej walki z gryzoniami i szkodnikami!

Jak walczyć z łasicami i kunami?

Skuteczna walka z kunami oraz łasicami polega przede wszystkim na tym, aby efektywnie odstraszać te zwierzęta z miejsc, w których mogą się pojawiać. Wszelkiego rodzaju substancje chemiczne, środki biobójcze oraz mocne zapachy powodują, że kuny oraz łasice niechętnie zostają na dłużej w pobliżu takiego miejsca.
Aby walczyć z problemem kun i łasic w nieruchomości, a także na parkingach samochodowych koniecznie postaw na specjalistyczne środki dostępne w DDD Clean. Sprowadzamy produkty od renomowanych producentów, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję, że zastosowane metody będą skuteczne w walce z niechcianymi dzikimi zwierzętami.
Oprócz stosowania środków chemicznych oraz naturalnych odstraszaczy na kuny zalecamy: zaślepienie otworów, przez które kuny mogą wchodzić do nieruchomości, inwestycję w odstraszacze ultradźwiękowe oraz dbanie o porządek i czystość w miejscach, gdzie nie chcemy, aby zadomowiły się kuny. Pamiętaj, że kuny i łasice lgną do miejsc, w których czują pokarm. Na szczęście gryzące zapachy amoniaku oraz olejków eterycznych mogą skutecznie zniechęcić te zwierzęta do bytowania w naszych nieruchomościach oraz pod maskami samochodów.

Jak wybrać preparaty do walki z kunami i łasicami?

Zanim zdecydujesz się na konkretny preparat do walki z kunami oraz łasicami, koniecznie upewnij się, że dany preparat znajdzie zastosowanie w miejscu, gdzie chcesz go użyć. Nasza oferta to przede wszystkim naturalne odstraszacze na kuny w koncentracie, gotowe odstraszacze w sprayu, a także wygodne w aplikacji aerozole.
Na etapie poszukiwania idealnego środka, który pomoże Ci w walce z kunami i innymi problematycznymi dzikimi zwierzętami, bierz pod uwagę:

  • renomę producenta,
  • cenę,
  • czas skutecznego działania,
  • sposób aplikacji,
  • skład,
  • przeciwwskazania do stosowania.

Na podstawie tych informacji łatwiej ocenisz czy dany preparat jest wart uwagi. Nigdy nie kieruj się jednak wyłącznie ceną. W przypadku produktów do odstraszania i walki z kunami i łasicami liczy się przede wszystkim skuteczność.

Postaw na jakość – wybierz odstraszacze kun i łasic z oferty DDD Clean!

Szukasz produktów, które w 100% sprostają Twoim oczekiwaniom i pomogą Ci w skutecznej walce z kunami oraz łasicami? W takim razie złóż zamówienie na profesjonalne środki ochrony w DDD Clean. U nas znajdziesz wyłącznie produkty od renomowanych producentów, które nadają się do walki z kunami i łasicami na polach uprawnych, prywatnych posesjach, a także na parkingach pod domami.

Śledź nas na Facebooku