Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: ŚRODKI CZYSTOŚCI - EILFIX

Aktywne filtry
ŚRODKI CZYSTOŚCI - EILFIX
Środki czystości EilFix - DDDClean.pl

ŚRODKI CZYSTOŚCI - EILFIX

Przedsiębiorstwo Eilfix działa w Polsce już od 1994 roku. Wyroby tej marki są produkowane w Niemczech w fabryce Becker-Chemie. Produkty tego producenta to przede wszystkim pasty do mycia rąk o różnych zapachach, żele, kremy oraz środki do czyszczenia sanitariatów. W DDDClean dostarczamy klientom kompletną ofertę marki Eilfix, dzięki czemu utrzymanie idealnej czystości rąk oraz powierzchni sanitariatów jest wyjątkowo proste i wygodne.

Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości detergenty, które doskonale sprawdzają się w branży gastronomicznej, a także w zastosowaniu domowym, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu online DDDClean.

Produktu marki Eilfix – doskonałe pod każdym względem

Produkty marki Eilfix są tworzone z myślą o zachowaniu wysokiego poziomu higieny w domach, miejscach użytku publicznego i lokalach gastronomicznych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów inwestycji w środki czystości. Profesjonalna chemia tego producenta dostępna w DDDClean to nie tylko kremy, żele i płyny do mycia rąk, ale także bez chlorowe preparaty myjące, środki do czyszczenia felg samochodowych i produkty odkamieniające.

U nas możesz zamówić duże opakowanie środków czystości Eilfix lub mniejszą buteleczkę koncentratu do rozrabiania z wodą. Dla gastronomii polecamy preparat Eilfix z aktywną pianą, która świetnie usuwa przypalenia i jest wygodny do stosowania ze względu na wbudowany atomizer. Podsumowując: warto zainteresować się preparatami i środkami czystości Eilfix, chociażby ze względu na rozsądne ceny, skuteczność działania oraz szeroki asortyment produktów do wyboru.

Śledź nas na Facebooku