Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: żel na prusaki

Aktywne filtry
żel na prusaki

żel na prusaki

Propozycja naszego sklepu internetowego DDDClean.pl to nie tylko pułapki na insekty, które pozwalają na łatwą weryfikację poziomu ich populacji. Proponujemy naszym klientom także żel na prusaki, który skutecznie niweluje problem pojawiających się szkodników w nieruchomościach, hotelach, garażach czy nawet halach przemysłowych. Nowoczesne żele dostępne w naszej ofercie są produkowane przez renomowane firmy zajmujące się wytwarzaniem produktów do dezynsekcji. Jeśli masz problem z prusakami lub innymi insektami i żaden z dotychczas stosowanych sposobów nie przyniósł zadowalających efektów, koniecznie sprawdź żele na prusaki. To produkty chemiczne, najczęściej biobójcze, które skutecznie redukują populację prusaków. W większości przypadków wystarczy tylko rozprowadzić żel po powierzchni podłogi i poczekać. Substancja aktywna działa już w ciągu kilku sekund od aplikacji, a więc zwalcza prusaki i inne insekty z wysoką skutecznością.

Chcesz pozbyć się insektów na dobre? Postaw na dobry żel na prusaki!

Profesjonalne żele na prusaki to produkty chemiczne o szerokim spektrum działania. Skład zastosowany w przypadku takich preparatów dezynsekcyjnych przyciąga prusaki, zachęcając do spożycia żelu. Dzięki temu insekty zatruwają się od wewnątrz i giną bezpowrotnie. Dodatkowo prusak, który zjadł żel, przenosi go na swoim ciele do miejsca żerowania insektów, dzięki czemu żel na prusaki działa niczym domino. Można powiedzieć, że żele są jedną z najskuteczniejszych metod walki z prusakami, szczególnie jeśli ich kolonia jest naprawdę obszerna i nie możesz sobie poradzić z nimi w żaden inny sposób.

Gdzie i jak stosować żele na prusaki?

Żel na prusaki jest łatwy w użyciu i można go nakładać w miejscach, gdzie prusaki najczęściej się pojawiają, takich jak: szafki kuchenne, za lodówką, w łazienkach. Jest to skuteczne narzędzie do zwalczania całych kolonii prusaków w nieruchomościach mieszkalnych oraz obiektach użytku publicznego. Oferta naszego sklepu internetowego DDDClean.pl to żele na prusaki, które są produkowane przez renomowane marki: Mylva, Basf, Bayer, Vaco, Hlembor i wiele innych. Jeśli zależy Ci na maksimum skuteczności, długotrwałym działaniu oraz rozsądnej cenie zakupu, koniecznie przejrzyj naszą propozycję. Możemy zagwarantować, że stosowanie żelu na prusaki niesie ze sobą praktycznie natychmiastowe efekty, a Ty bezpowrotnie pozbędziesz się problemu prusaków w swojej nieruchomości.

Śledź nas na Facebooku