Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
 • Usługi DDD

 • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: krety i nornice

Aktywne filtry
krety i nornice

krety i nornice

Szukasz produktów, które pomogą Ci w skutecznej walce z kretami oraz nornicami? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Nasza oferta to wysoce skuteczne środki do walki z nornicami oraz kretami. Proponujemy sprawdzone rozwiązania od renomowanych producentów. W sklepie DDD Clean znajdziesz wyłącznie najlepsze produkty z gwarancją skuteczności działania. Zamów u nas, a szybko pozbędziesz się niechcianych gości w swoim ogrodzie.

Jak walczyć z kretami i nornicami?

Skuteczna walka z kretami i nornicami w ogrodzie polega przede wszystkim na stosowaniu pułapek oraz dedykowanych preparatów chemicznych i biobójczych. Jest wiele sposobów, które umożliwiają efektywną walkę z nornicami oraz kretami. Kilka sprawdzonych sposobów na walkę z takimi szkodnikami w ogrodzie to:

 • Pułapki to jedna z najskuteczniejszych metod kontroli kretów i nornic. Istnieją różne typy pułapek, takie jak pułapki szczękowe czy pułapki na żywo. Ważne jest, aby umieścić je w aktywnych korytarzach i regularnie sprawdzać.
 • Urządzenia emitujące dźwięki o niskiej częstotliwości mogą skutecznie odstraszać krety i nornice. Dźwięki te są dla nich nieprzyjemne, co skłania je do opuszczenia obszaru.
 • Zachęcanie naturalnych wrogów kretów i nornic, takich jak sowy czy jastrzębie, może pomóc w kontroli ich populacji. Budowanie domków dla ptaków drapieżnych może być tutaj pomocne.
 • Regularne aerowanie trawnika i usuwanie mchu może zmniejszyć atrakcyjność terenu dla kretów. Do tego możesz wykorzystać nawóz dostępny w naszej ofercie, który efektywnie odstrasza nornice i krety.


Najskuteczniejsze są jednak metody chemiczne, czyli stosowanie polecanych preparatów na krety i nornice, dostępnych w sklepie DDD Clean. U nas zamówisz też naturalny odstraszacz na krety, dzięki któremu szybko zapomnisz o problemie ze szkodnikami w swoim ogrodzie.

Jak działają preparaty do walki z nornicami i kretami?

Oferta naszego sklepu DDD Clean to wyłącznie sprawdzone preparaty, które gwarantują skuteczność w walce ze szkodnikami. Szczególnie polecamy skoncentrowany środek o szerokim spektrum działania, który zawiera naturalne ekstrakty roślinne w składzie i zniechęca zwierzęta w pobliżu miejsc, gdzie został zaaplikowany środek.
A zatem dlaczego warto zamówić u nas preparaty odstraszające krety i nornice? Kilka powodów to:

 • szybkie działanie natychmiast po zastosowaniu,
 • skuteczność działania do 12 tygodni,
 • produkt w pełni biodegradowalny,
 • środek bezpieczny dla dzieci,
 • wydajność preparatów odstraszających w aerozolu.

Zasada działania jest prosta. Kupujesz u nas środek odstraszający, aplikujesz go w ogrodzie i czekasz na efekty. Zachęcamy jednak do użycia dostępnych preparatów zgodnie z zaleceniami producenta. Tylko wtedy skuteczność odstraszacza będzie na najwyższym poziomie. Szkodniki takie jak nornice i krety w ogrodzie przez długi czas nie zawitają na Twojej posesji, jeśli zainwestujesz w sprawdzone preparaty odstraszające dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego DDD Clean.

Śledź nas na Facebooku