Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: pułapki na szczury

Aktywne filtry
pułapki na szczury

pułapki na szczury

Chcesz kupić pułapkę na szczury, ale nie do końca wiesz, jaki model wybrać? W naszej ofercie na stronie sklepu DDDClean znajdziesz szczurołapki, które pozwalają zarówno na wyłapywanie żywych gryzoni, jak i ich humanitarne pozabawianie życia. Pamiętaj, że pułapka na szczury to urządzenie, które nieco różni się budową od modeli przeznaczonych do wyłapywania myszy. Wynika to głównie ze względu na rozmiary gryzoni, a szczury mogą osiągać naprawdę pokaźne gabaryty.   W naszej ofercie online znajdziesz szczurołapki tradycyjne, zatrzaskowe, lepowe (klejowe) i wiele innych modeli zabijających. Jeśli chcesz całkowicie pozbyć się szkodnika ze swojego domu, garażu albo innego pomieszczenia – nie czekaj i zainwestuj w profesjonalne pułapki na szczury. Tradycyjna łapka to skuteczny oraz tani sposób na walkę z gryzoniami. W domach, gdzie przebywają dzieci i inne zwierzęta domowe, warto jednak pomyśleć o zastosowaniu nieco bezpieczniejszych metod walki ze szczurami.

Szczurołapki – gdzie je ustawić, aby pozbyć się szkodnika?

Wbrew pozorom, umiejscowienie łapki w odpowiednim miejscu to jeden z najważniejszych czynników, który przełoży się na jej skuteczność. Zawsze zadbaj o to, aby w pułapce znajdował się smaczny kąsek dla szczura, a także, aby jej lokalizacja była na tyle dobra, by szczur mógł wygodnie do niej wejść i stracić życie.   Jeśli chcesz naprawdę skutecznie pozbyć się szkodnika ze swojego domu, mieszkania lub powierzchni magazynowej, koniecznie zadbaj o to, aby przyciągnąć uwagę szczura do szczurołapki. Możesz zamówić pasty, kostki i granulaty, które świetnie wabią gryzonie, a także umożliwiają ich unicestwienie.   Wiedząc już, gdzie powinna znaleźć się szczurołapka, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego DDDClean i zamów model pułapki, który pomoże Ci w skutecznej walce ze szkodnikami.

Jakie pułapki na szczury warto wybrać?

Asortyment naszego sklepu online DDDClean obejmuje wiele ciekawych modeli pułapki na szczury. Możesz wybrać standardowe pułapki zabijające, wykonane z tworzywa sztucznego. W tym przypadku wystarczy naciągnąć sprężynę i poczekać, aż szczur zwolni zapadkę. W ten sposób jego tułów lub głowa zostanie zgnieciona przez specjalną gilotynę. Proponujemy także lepy na szczury i myszy, które są skuteczne, ale tylko w przypadku pojedynczych wizyt gryzoni. Możesz też wybrać mocny klej na szczury, którym należy posmarować wybraną powierzchnię, np. podłogi. Dzięki temu do klejącej powierzchni szczur przyklei się na stałe, a Ty złapiesz go, pozbywając się z niechcianego miejsca.   Proponujemy także żywołapki na szczury, które wykonane są z wytrzymałego aluminium lub stali. Jeśli chcesz pozbyć się gryzoni ze swojej nieruchomości, garażu lub budynków magazynowych, koniecznie zainwestuj w nasze szczurołapki. Gwarantujemy, że z ich pomocą walka z gryzoniami będzie skuteczniejsza, a Ty przestaniesz się martwić ich obecnością.

Ile kosztują pułapki na szczury?

Dostępne w naszej ofercie szczurołapki to wydatek na poziomie od kilku do kilkudziesięciu złotych. Standardowe lepy na szczury kupisz w cenie nawet poniżej 10 złotych, natomiast żywołapki o dużych rozmiarach przeznaczonych na największe osobniki to wydatek nawet do 100 złotych.   Jeśli masz problem z gryzoniami, koniecznie przejrzyj naszą ofertę. Gwarantujemy, że u nas na pewno znajdziesz szczurołapki, które będą dla Ciebie doskonałą pomocą w walce z uciążliwymi gryzoniami. Wystarczy, że dopasujesz pułapki na szczury do wielkości pomieszczenia oraz skali problemu, a na pewno pozbędziesz się kłopotu i zaczniesz żyć bez stresu, że szczur pojawi się tuż przed Tobą, np. po wejściu do garażu.

Śledź nas na Facebooku