Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: pułapki na krety

Aktywne filtry
pułapki na krety

pułapki na krety

Masz przepiękny, zielony ogródek i nie chcesz, aby gryzonie zniszczyły go swoją obecnością? W takim razie przyda Ci się pułapka na krety, którą zamówisz bezpośrednio z naszego sklepu internetowego DDDClean. Walka z gryzoniami tego typu bywa dość kłopotliwa, szczególnie ze względu na fakt, że krety poruszają się wyłącznie pod ziemią i raczej niechętnie wychodzą na powierzchnię. W naszej ofercie online znajdziesz pułapki na krety, które doceniane są głównie ze względu na wysoki poziom skuteczności działania.

Szukasz idealnego sposobu, aby pozbyć się szkodnika ze swojego ogródka? Kretołapki mogą być doskonałym rozwiązaniem tego problemu! Wystarczy, że przejrzysz modele dostępne w naszej ofercie, a na pewno znajdziesz produkty, które pozwolą Ci na szybkie, humanitarne i efektowne wyłapywanie kretów czy nawet ich odstraszanie z przydomowego ogródka.

Kiedy warto zainwestować w pułapki na krety?

Jest naprawdę wiele sytuacji, w jakich warto zdecydować się na inwestycję w kretołapki. Oto kilka przykładów, kiedy pułapka na kreta spełnia w 100% swoje zadanie:

  • przydomowy ogródek jest pełen kopców z ziemi,
  • boisko do gry w piłkę zostało zniszczone przez kreta,
  • tereny zielone przed biurem są naruszone w wyniku działalności kreciej.

Można śmiało powiedzieć, że kretołapka ma zastosowanie praktycznie wszędzie tam, gdzie liczy się skuteczne działanie w celu wyeliminowania problemu działalności kretów. Zastanawiasz się, w jaki sposób pozbyć się kreta – skutecznie i bez wysokich nakładów finansowych? Przejrzyj naszą ofertę i nie zwlekaj dłużej! Sprawdź, że Twój trawnik znowu będzie piękny!

Jakie pułapki na krety są dostępne w sklepie DDDClean?

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć tradycyjne pułapki na krety i nornice. Szczególnie polecamy modele zatrzaskowe, które wyróżniają się wysokim poziomem skuteczności działania, a także można ich używać wielorazowo. Możesz też zamówić humanitarne pułapki na kreta, które wyłapują gryzonie w 100% żywe, które możesz przenieść w bezpieczne miejsce, np. na pola uprawne lub do lasu.

Co więcej, propozycja naszego sklepu DDDClean to także dodatkowe chorągiewki do oznaczania miejsc, gdzie rozłożone są pułapki na krety. Dzięki temu unikniesz ryzyka, że np. w trakcie koszenia trawy natkniesz się na żywołapkę na kreta i uszkodzisz swoją kosiarkę. Podsumowując: naprawdę warto zainwestować w profesjonalne i sprawdzone pułapki na krety, by pozbyć się problemu i zachować trawnik w należytym stanie – zarówno przed domem, jak i w innych miejscach, np. na boisku do gry w piłkę.

Pułapki na krety – opinie. Rzetelne źródło informacji o skuteczności działania!

Nie wiesz, jakie wybrać pułapki na krety? Opinie innych konsumentów mogą okazać się kluczowym wyznacznikiem opłacalności zainwestowania w dany produkt. Oferta DDDClean to wyłącznie najlepsze pułapki na rynku, których działanie jest potwierdzone doskonałymi opiniami klientów. Warto też dodać, że proponujemy wyłącznie pułapki wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu kret nie będzie w stanie wydostać się z łapki samodzielnie.

Ile kosztują kretołapki?

Pułapki na kreta dostępne w naszej ofercie dostępne są w cenach od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Warto też dodać, że kupisz u nas akcesoria do montażu pułapek na krety, jak np. urządzenie do wykonywania otworów w ziemi, a także chorągiewki do bezpiecznego oznaczania miejsc, gdzie zamocowane zostały pułapki na krety. Nie czekaj ani chwili dłużej i zainwestuj w polecane żywołapki. To jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby pozbyć się problemów związanych z obecnością kreta na przydomowym trawniku i nie tylko.

Śledź nas na Facebooku