Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: środki do ręcznego mycia naczyń

Aktywne filtry
środki do ręcznego mycia naczyń

środki do ręcznego mycia naczyń

Ręczne mycie naczyń ma miejsce jeszcze w wielu domach na terenie całej Polski. Podobnie w restauracjach, gdzie korzystanie ze zmywarek byłoby za mało efektywne. Wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja i szybkość działania, warto postawić na sprawdzone środki do ręcznego mycia naczyń. W naszej ofercie na stronie DDD Clean znajdziesz środki marki Eilfix, które są doceniane przez przedsiębiorców oraz osoby prywatne w całej Polsce.

Jak wybrać środek do ręcznego mycia naczyń? Postaw na jakość od DDD Clean!


Nasza propozycja to mocno skoncentrowane płyny do ręcznego mycia naczyń. Mamy produkty renomowanego producenta o przepięknym, cytrusowym zapachu. Gotowy środek nadaje się do natychmiastowego użycia. Sprawdzona formuła i bezpieczny skład sprawia, że podczas mycia naczyń z proponowanym środkiem nie ma ryzyka powstawania zacieków oraz smug na umytych naczyniach.
Kupując środek do ręcznego mycia naczyń do swojego lokalu gastronomicznego, koniecznie weź pod uwagę:

  • wydajność produktu,
  • opinie innych klientów,
  • cenę,
  • renomę producenta,
  • skład.


Specjalnie wyselekcjonowane składniki nie powodują reakcji alergicznej na skórze. Dodatkowo środek do ręcznego mycia naczyń jest delikatny dla dłoni. Nie ma więc konieczności stosowania w tym przypadku dodatkowych rękawic ochronnych.

Kto powinien zamówić środek do ręcznego mycia naczyń w DDD Clean?


Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do właścicieli lokali gastronomicznych. Oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zamówić gotowy kanister płyny do ręcznego mycia naczyń z myślą o zastosowaniach domowych. A zatem produkty z tej kategorii polecamy dla osób, które chcą:

  • utrzymać wysoki połysk naczyń mytych w restauracji,
  • zagwarantować bezpieczeństwo swoim pracownikom na tzw. zmywaku,
  • przyśpieszyć prace związane z myciem naczyń.


Nie czekaj i zamów u nas środek do ręcznego mycia naczyń. Gwarantujemy najwyższą jakość towaru. To połączenie bezpiecznego składu i innowacyjnej formuły, dzięki której płyn dobrze się pieni i jednocześnie jest w 100% bezpieczny dla skóry człowieka.

Profesjonalne płyny do ręcznego mycia naczyń – wybierz ofertę DDD Clean i postaw na oszczędności!


W ofercie DDD Clean znajdziesz produkty: wydajne, ekonomiczne oraz przeznaczone do profesjonalnego zastosowania. Naszym klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania takie, jak środki do ręcznego mycia naczyń. To idealny wybór dla lokalu gastronomicznego. Z produktem z DDD Clean możesz usprawnić proces mycia naczyń i jednocześnie ograniczyć koszty, gdyż środek z naszej oferty jest wyjątkowo wydajny.

Śledź nas na Facebooku