Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: preparaty na karaczany

Aktywne filtry

Indeks: 187

Marka: Quimunsa

Diptron Fogger 150ml

(0)

➡️ Marka: Quimunsa ➡️ Typ: Środek owadobójczy ➡️ Składniki główne: etofenproks 0,475%, PBO 1,425% ➡️ Ilość: 150ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka

Cena 42,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
preparaty na karaczany

preparaty na karaczany

Masz problem z karaluchami w swojej nieruchomości i nie wiesz, jak skutecznie się ich pozbyć? Zatem doskonale trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz wiele sprawdzonych preparatów na karaczany, dzięki którym tępienie karaluchów jest naprawdę proste. Zacznij od środków owadobójczych i akcesoriów, które skutecznie zniechęcają karaczany do żerowania po nieruchomości. Jeśli to nie pomoże, możesz zamówić u nas specjalistyczny preparat na karaluchy do zastosowania zarówno w domach, jak i w pomieszczeniach gospodarczych. Jeśli masz problem z karaluchami, koniecznie przejrzyj naszą ofertę. W DDDClean.pl proponujemy wyłącznie najlepsze preparaty na karaczany od renomowanych producentów. Nasza oferta to środki owadobójcze w formie płynu, koncentratu, proszku, sprayu czy nawet pułapek na karaluchy. Problem z karaluchami? Zaopatrz się w preparaty na karaczany od DDDClean.pl! Karaczany to szkodniki, które pojawiają się przede wszystkim w miejscach wilgotnych, zacienionych oraz wszędzie tam, gdzie panują korzystne warunki do żerowania i rozrodu. Są dość nieestetyczne i przyprawiają wiele osób o palpitacje serca. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na walkę z tymi szkodnikami, koniecznie zamów specjalistyczną chemię oraz odstraszacze karaluchów. Znajdziesz je w naszej ofercie i zamówisz praktycznie od ręki z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres.

Bezpieczne preparaty na karaluchy – jakie wybrać z naszej oferty?

Kiedy w Twojej nieruchomości pojawiają się już pierwsze karaluchy, oznacza to, że masz spory problem. Nie poradzisz sobie z tymi szkodnikami domowymi sposobami. Potrzebujesz specjalistycznych środków, które skutecznie odstraszą i zwalczą karaluchy. Efektywne metody walki z karaczanami to przede wszystkim preparaty w formie koncentratu, żele owadobójcze oraz spray odstraszający karaluchy.

Jak działają środki chemiczne na karaczany? Skład i właściwości produktów od DDDClean.pl

Większość preparatów na karaczany dostępnych w ofercie naszego sklepu DDDClean.pl ma w składzie czynnik biobójczy, który skutecznie unicestwia karaluchy oraz inne szkodniki domowe. Silna trucizna najczęściej powoduje, że karaczany giną już po pierwszym zetknięciu z substancją aktywną. Jeśli na produkcie została zamieszczona informacja o tym, że jest biobójczy, koniecznie zachowaj szczególne środki ostrożności przy stosowaniu preparatu na karaczany. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą preparatów i pułapek na karaluchy. U nas na pewno znajdziesz środki ochrony przed karaluchami, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania.

Śledź nas na Facebooku