Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Kategoria: rodentycydy

Aktywne filtry
rodentycydy

rodentycydy

Szukasz skutecznego sposobu na walkę z gryzoniami, ale nie wiesz, jakich środków użyć? Wystarczy, że sprawdzisz ofertę naszego sklepu online DDDClean, a na pewno znajdziesz preparaty, które pomogą Ci skutecznie zwalczyć gryzonie i nie tylko. Obecność myszy, a nawet szczurów w domach to nie tylko ogromny dyskomfort dla wszystkich domowników, ale także ryzyko rozprzestrzeniania się groźnych chorób.

Walka z gryzoniami domowymi ma na celu pozbycie się szkodników w 100% tak, aby niepowracały ponownie w to samo miejsce. Warto zaznaczyć, że gryzonie sieją spustoszenie nie tylko w domowych szafkach kuchennych czy w roślinach doniczkowych, ale także w ogrodach, magazynach i oborach.Co więcej, gryzonie rozmnażają się w niesamowicieszybkim tempie, dlatego po ich wykryciu należy działać naprawdę szybko.

Dlaczego warto kupić rodentycydy w DDDClean?


Oferta naszego sklepu internetowego DDD skierowana jest przede wszystkim do osób, którechcą nabyć skuteczne preparaty na gryzonie, czyli rodentycydy. Produkty, które sprzedajemy, skutecznie działają już po 15 minutach od ich użycia. Są także łatwe w użyciu – wystarczy położyć, np. trutkę w miejscu widocznym i łatwo dostępnym dla szkodników. Pamiętaj jednak, aby zawsze zapoznać się z etykietą dołączoną do opakowania i zachować szczególną ostrożność podczas stosowania rodentycydów. Środki, które proponujemy to
przede wszystkim:
● gwarancja skuteczności działania,
● szeroki asortyment preparatów do wyboru,
● atrakcyjne ceny zakupu,
● duża dostępność towaru z wysyłką od ręki.

Preparaty, które możesz u nas kupić, zawierają m.in. substancje czynne takie, jak Bromadiolon, atraktanty, które wabią szkodniki do spożycia trutki, a także charakteryzują się gorzkim smakiem, co redukuje ryzyko połknięcia trucizny przez dzieci czy zwierzęta domowe. Inne substancje zawarte w preparach to Brodifacoum i Difenacoum, czyli czynniki obniżające poziom witaminy K w organizmie gryzonia, która jest potrzebna do krzepnięcia krwi.


Jakie środki warto wybrać z oferty DDDClean? Sprawdź!


W DDDClean proponujemy naprawdę wiele ciekawych produktów, które pomagają w skutecznej walce ze szczurami, myszami, kunami i innymi szkodnikami, które niestety uprzykrzają codzienne życie, szczególnie w nieruchomościach na wsi lub w centrach miast.Oto trzy preparaty, które polecamy naszym klientom:

1. Broditop żel 300g – to gotowa przynęta do użycia w formie żelu. Skutecznie zwalcza myszy domowe oraz szczury. Środek zamknięty w wygodnej tubie do użycia z pistoletem działa szybko, a śmierć gryzoni następuje nawet po kilku dniach od czasu spożycia trutki.

2. Racumin FOAM 500ml – to świetny środek, który wspomaga skuteczną walkę ze szczurami oraz myszami. Można używać tego produktu, jako preparat wspomagający i działający w formie przynęty. Stosuje się go w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności. Co więcej, pianka gotowa do użycia nie pleśnieje, a więc można używać jej przez dłuższy czas – ta przykleja się do sierści gryzonia, którą ten następnie zlizuje, a to prowadzi do zatrucia organizmu.

3. Muribrom kostka 10kg – trutka na szczury i myszy w standardowej formie granulatu. To chętnie wybierany środek przez wielu konsumentów, którzy zmagają się z problemem gryzoni w domach, garażach, piwnicach, a nawet pomieszczeniach firmowych.


Rodentycydy w DDDClean – gwarancja jakości i 100% satysfakcji z działania


Masz wrażenie, że Twoja walka z gryzoniami nie przynosi żadnych efektów, a szkodników jest coraz więcej? Nie czekaj i sprawdź naszą aktualną ofertę w DDDClean. Gwarantujemy, że po złożeniu zamówienia na profesjonalne preparaty, czyli rodentycydy będziesz w stanie bezpowrotnie pozbyć się gryzoni i odetchnąć ze spokojem.

Śledź nas na Facebooku