Karta Seniora

O PROGRAMIE

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista wszystkich 3000 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Niemal każdego dnia dołączają do nas nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS).

Aby uzyskać rabat w naszym sklepie, koniecznie skontaktuj się z nami dzwoniąc lub korzystając z formularza kontaktowego!

Już 500 tys. seniorów jest posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora!

Ogólnopolska Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie już w 200 gminach/miastach, które przystąpiły do naszego Programu Gmina Przyjazna Seniorom, współfinansując wydanie lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora swoim mieszkańcom.

Jeżeli nie jesteście Państwo mieszkańcami poniższych miast/gmin, a chcielibyście się stać posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora i z niej korzystać możecie Państwo zachęcić władze Waszej gminy do przystąpienia do programu Gmina Przyjazna Seniorom lub wyślijcie na adres redakcji Głosu Seniora wypełniony formularz z potwierdzeniem zapłaty

Program Ogólnopolska Karta Seniora jest programem autorskim Stowarzyszenia MANKO, które od 24 lat podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu poprawę jakości życia, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów. Środki na jego prowadzenie pozyskujemy od gmin partnerskich, sponsorów i z darowizn.

Dziękujemy samorządom 200 miast i gmin, dla których Senior jest ważnym i liczącym się mieszkańcem. Samorządy okazały to przystępując do programu Gmina Przyjazna Seniorom. Czekamy na inne samorządy z całej Polski, by zadbali o to, aby każdy senior w Polsce posiadał Ogólnopolską Kartę Seniora i mógł ją wyrobić bezpłatnie.



Kartę może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 rok życia i wypełniła formularz zgłoszeniowy. Dzięki niej seniorzy z całej Polski korzystają ze specjalnych ofert przygotowanych przez firmy, które przystępują do Programu Ogólnopolska Karta Seniora. Głównym zadaniem karty jest aktywizacja osób 60+. Odbywa się ona na trzech płaszczyznach. Po pierwsze, seniorzy dowiadując się o Karcie mają motywację do działania, aktywnego spędzania czasu. Po drugie, seniorzy zachęcają do korzystania z Karty swoich znajomych. I wreszcie po trzecie, każdy z posiadaczy Karty może zaprosić lokalnych przedsiębiorców do przystąpienia do Programu i przygotowania specjalnej oferty dla osób 60+. Dzięki takiej aktywności program ciągle się rozwija, a jego członkowie biorą w tym czynny udział.

 

Śledź nas na Facebooku