Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

  • CHWILOWO BRAK!
 Vaco ECO nawóz na krety 1 kg na 150m2 - 5901821957533
  •  Vaco ECO nawóz na krety 1 kg na 150m2 - 5901821957533

Vaco ECO nawóz na krety 1 kg na 150m2

194
21,90 zł
Ilość
CHWILOWO BRAK!

help_outlineZapytaj o produkt
Vaco ECO nawóz na krety 1 kg na 150m2

Vaco ECO nawóz na krety 1 kg na 150m2

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

Wprowadzony produkt z linii ekologicznych preparatów 3w1 – Granulat trawnikowy ma za zadanie ograniczyć powstawanie kretowisk. Jest to produkt wielofunkcyjny – chroni, regeneruje, użyźnia.

Nawóz trawnikowy zapobiegający powstawaniu kretowisk zawiera wszystkie podstawowe odżywki: azot, fosfor, potas. Ponadto wapń z magnezem stanowią składniki odżywcze, które polepszają wykorzystanie azotu w glebie i regulują jej odczyn, eliminując zakwaszenie, a magnez z żelazem wpływa na syte zabarwienie trawnika. Dodatkowo zeolitowy (zeolit minerał nawadniający trawniki i wspomagający utrzymanie wilgoci w podłożu, a także oczyszczający je z metali ciężkich, środków chemicznych i drobnoustrojów chorobotwórczych) składnik nawozu zawiera nieprzyjemne dla kretów substancje aromatyczne, co powoduje ucieczkę zwierząt występujących na nawożonej powierzchni.

Cechy charakterystyczne

  • Preparat ogranicza populację kretów w uprawach rolniczych, ogrodach działkowych i przydomowych.
  • Zawiera nieprzyjemne dla kretów substancje aromatyczne, co powoduje ucieczkę zwierząt występujących na nawożonej powierzchni.
  • Zawiera składniki mineralne, w tym fosfor przyswajalny przez rośliny oraz magnez i wapń, które polepszają właściwości gleby.

Przy regularnym i całorocznym stosowaniu nawozu do trawników krety przestaną tworzyć nowe kretowiska. Nawóz można stosować do wszystkich rodzajów trawników. Preparat nie jest środkiem ochrony roślin, ani produktem biobójczym.

Sposób użycia
Stosować od marca do września w odstępach 2-3 tygodniowych w dawkach 50g nawozu na 7m 2 trawnika. Nawóz rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po jego skoszeniu.

Szczegóły produktu
194
5901821957533
Nowy
8 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku