Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

  • OBECNIE BRAK NA STANIE!
 Maxforce Prime żel 30g imidachloprid 2,15% - 1
  •  Maxforce Prime żel 30g imidachloprid 2,15% - 1

Maxforce Prime żel 30g imidachloprid 2,15%

75
99,00 zł
Brutto
Ilość
OBECNIE BRAK NA STANIE!

help_outlineZapytaj o produkt
Maxforce Prime żel 30g imidachloprid 2,15%

Maxforce Prime żel 30g imidachloprid 2,15%

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.

Opis

Maxforce Prime żel 30g

imidachloprid 2,15%
Maxforce Prime to żel owadobójczy do profesjonalnego zwalczania owadów. Skuteczny w walce z karaluchami. Preparat posiada postać żelu gotowego do użycia na bazie imidachloprydu, substancji aktywnej należącej do rodziny chemicznej neonikotynoidów.
Maxforce Prime zawiera szczególnie aktywne składniki odżywcze oraz elementy koloidalne, stanowiące źródło wody dla owadów. Specjalna konsystencja żelu pozwala na łatwe przyleganie do wszystkich powierzchni.
Miejsce stosowania:
Ustalić miejsce zastosowania żelu oraz miejsca skupisk i wędrówek karaczanów. Nałożyć MaxforcePrime w pobliżu ustalonych miejsc. Miejsca, w których kryją się karaluchy, są zazwyczaj miejscami ciemnymi i wilgotnymi (szczeliny, pęknięcia, materiały elektryczne umieszczone przy ścianie, zlewy, przewody wentylacyjne, itp.). Miejsca wędrówek to najczęściej listwy przyścienne, przewody, osłony elektryczne, kratki wentylacyjne, itp.). Karaluchy dostają się do mieszkania poprzez przewody kanalizacyjne i techniczne. Trutki umieszczone w tych miejscach zwiększają powodzenie działania.
Należy wprowadzić MaxforcePrime do określonych miejsc: szczeliny, pęknięcia, listwy umieszczając tam niewielką ilość produktu. Nie wykładać produktu w miejscach bez osłony lub na odkrytych powierzchniach. Kontrolować miejsca, w których umieszczono żel i w razie konieczności - ponowić aplikację w miejscach, gdzie go ubyło. Należy ponownie wyłożyć żel w miejscach całkowitego zużycia, ponieważ karaluchy pozostawiają wydzieliny i odchody by przyciągnąć inne osobniki.
Dawkowanie:
  • Karaczany, prusaki i Supella longipalpa: 0,1-0,2 g/m2 
  • Karaczany wschodnie i amerykańskie: 0,2-0,3 g/m2
 
PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.
Producent:BAYER
Nr pozwolenia:
  • MZ3978/10
Substancja czynna:
  • imidachloprid 2,15%
Zawartość opakowania:
  • 30 g
Szczegóły produktu
BAYER
75
5908229372869
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku