Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
 • Usługi DDD

 • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

 K-othrine Partix 250ml - 5908229377529
 • K-othrine Partix 250ml - 5908229377529

K-othrine Partix 250ml

74
195,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

help_outlineZapytaj o produkt
K-othrine Partix 250ml

K-othrine Partix 250ml

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

K-Othrine PARTIX jest to produkt do zwalczania owadów biegających (np.: karaczanów, pluskiew), pająków i much w spoczynku wewnątrz budynków oraz os w wolnowiszących gniazdach na zewnątrz pomieszczeń. Produkt działa kontaktowo, efekt biobójczy następuje po zetknięciu owada z opryskaną powierzchnią (wykazuje poprawność działania na różnych powierzchniach o strukturze porowatej). Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych, biurowych, użyteczności publicznej: barach, restauracjach, hotelach w zakładach przetwórstwa spożywczego, piekarniach, blokach mieszkalnych, hotelach, restauracjach, magazynach.
Produkt K-Othrine Partix może być stosowany do dezynsekcji w szpitalach, żłobkach, przedszkolach jednak przy przestrzeganiu szczególnych środków ostrożności zabiegów dezynsekcyjnych; nie wolno wykonywać w obecności osób trzecich. Produkt K-Othrine Partix może być także stosowany do zwalczania much w spoczynku wewnątrz pomieszczeń.

K-Othrine powstała w nowej technologii PARTIX, która pozwala równomiernie rozprowadzić preparat na powierzchniach porowatych.

Dozowanie i instrukcje dotyczące sposobu stosowania

Stosowanie w postaci roztworu:
Zwalczanie populacji karaczanów, pająków oraz much w spoczynku: roztwór roboczy (5 ml produktu rozpuszczonego w wodzie do uzyskania objętości 1 l) nanosić przez oprysk w dawce 50 ml na powierzchni 1 m2 (6,25 mg deltametryny na m2).

Zwalczanie populacji pluskiew: 

 • pierwszy zabieg: roztwór roboczy (10 ml produktu rozpuszczonego w wodzie do uzyskania objętości 1 l) nanosić przez oprysk w dawce 50 ml na powierzchni 1 m2 (12,5 mg deltametryny na m2);
 • drugi zabieg (po 14 dniach): roztwór roboczy (5 ml produktu rozpuszczonego w wodzie do uzyskania objętości 1 l) nanosić przez oprysk w dawce 50 ml na powierzchni 1 m2 (6,25 mg deltametryny na m2).

Zwalczanie populacji os w wolnowiszących gniazdach: roztwór roboczy (10 ml produktu rozpuszczonego w wodzie do uzyskania objętości 1 l) nanosić poprzez oprysk w dawce 200 ml na gniazdo (50 mg deltametryny na gniazdo).

Sposób stosowania

W przypadku zwalczania karaczanów i pająków na powierzchniach poddawanych czyszczeniu na mokro: stosować produkt w postaci roztworu poprzez oprysk na szpary i szczeliny o szerokości pasa nie większej niż 0,1 m.

W przypadku zwalczania karaczanów i pająków na powierzchniach, które nie są poddawane czyszczeniu na mokro: stosować produkt w postaci roztworu poprzez oprysk na ograniczone powierzchnie tj. powierzchnie za meblami kuchennymi, pod lodówkami, pod zlewami, piekarnikami, podgrzewaczami wody oraz we wszystkich szparach i szczelinach mogących stanowić schronienie dla owadów.

Dodatkowe obostrzenia w przypadku stosowania produktu przeciwko karaczanom i pająkom: w przypadku stosowania na szpary i szczeliny w miejscach poddawanych czyszczeniu na mokro, produkt aplikować maksymalną szerokością pasma oprysku 0,1 m. W tym celu, może być konieczne zastosowanie specjalnej dyszy do opryskiwacza i zachowanie odpowiedniej odległości od powierzchni.

W przypadku zwalczania pluskiew: stosować produkt w postaci roztworu poprzez oprysk na ograniczone powierzchnie nie poddawane czyszczeniu na mokro tj. dywany, materace, meble tapicerowane.

Dodatkowe obostrzenia w przypadku stosowania produktu przeciwko pluskwom: wszelkie materiały nadające się do prania (takie jak: pościel, zasłony) powinny być wyniesione z pomieszczenia przed rozpoczęciem zabiegu dezynsekcji; nie aplikować na powierzchnie, które są poddawane czyszczeniu na mokro; w przypadku stosowania produktu na meble tapicerowane, dywany itp., chronić podłogę nieprzepuszczalnym materiałem (np. folią z tworzywa sztucznego) lub usunąć produkt z podłogi przy użyciu jednorazowych chusteczek.

W przypadku zwalczania much w spoczynku: ustalić miejsce bytowania much i aplikować produkt na powierzchniach nie poddawanych czyszczeniu na mokro (np. ściany, ramy okienne, sufity).

W przypadku zwalczania os w wolnowiszących gniazdach: stosować produkt w postaci roztworu poprzez oprysk gniazda.

Dodatkowe obostrzenia w przypadku stosowania produktu przeciwko osom w wolnowiszących gniazdach (na zewnątrz pomieszczeń):

 • Nie aplikować produktu w pobliżu użytków rolnych, zwierząt niebędących przedmiotem zwalczania, stawów i innych zbiorników wodnych, uli.
 • Przed aplikacją produktu, przykryć ziemię np. za pomocą folii z tworzywa sztucznego.
 • Nie aplikować podczas opadów atmosferycznych.
 • W przypadku gniazd wiszących w górnej partii ściany, pod dachem, aplikować wyłącznie na gniazda zabezpieczone przed opadem deszczu i zalaniem.
 • Osy mogą być agresywne, atakować oraz żądlić ludzi zanim nastąpi efekt porażenia. W celu zmniejszenia tego ryzyka, aplikować produkt po zmierzchu nosząc środki ochrony indywidualnej. Osoby trzecie nie powinny przebywać w miejscu przeprowadzenia zabiegu.

Przygotowywanie roztworu

Stosowany sprzęt napełnić połową wymaganej ilości wody. Dodać odmierzoną ilość produktu. Dopełnić wodą do uzyskania wymaganego rozcieńczenia i wymieszać. Aplikować za pomocą sprzętu wytwarzającego oprysk o ciśnieniu 1-3 barów o wielkości kropli powyżej 100 μm.

Mieszanie i opryskiwanie:

 • Upewnić się, że opryskiwacz jest czysty. Jeżeli jest to konieczne, przed użyciem należy wypłukać opryskiwacz wodą z detergentem i usunąć popłuczyny zgodnie z krajowymi i regionalnymi przepisami.
 • Nalać do opryskiwacza połowę wymaganej ilości wody. Ostrożnie otworzyć pokrywę i zamknięcie opakowania produktu. Odmierzyć dokładnie wymaganą ilość produktu i wlać ostrożnie do zbiornika opryskiwacza. Dolać do zbiornika opryskiwacza wodę do odpowiedniego poziomu i wymieszać dokładnie. Jeżeli przerwa w zabiegu jest dłuższa niż 30 minut, należy ponownie wymieszać produkt.
 • Rozcieńczać tylko wodą.
 • Aplikować za pomocą sprzętu wytwarzającego oprysk o ciśnieniu 1-3 barów o wielkości kropli powyżej 100 μm. Do stosowania na odkrytych powierzchniach używać dyszy o płaskim strumieniu. W przypadku stosowania na szpary i szczeliny w miejscach poddawanych czyszczeniu na mokro, produkt aplikować maksymalną szerokością pasma oprysku 0,1 m. W tym celu, może być konieczne zastosowanie specjalnej dyszy do opryskiwacza i zachowanie odpowiedniej odległości od powierzchni.
 • Nie należy przechowywać roztworu roboczego. Zawsze przed użyciem należy przygotować nowy roztwór.

Jednokrotna aplikacja produktu pozwala na zniszczenie populacji karaczanów, pająków, much w spoczynku i os w wolnowiszących gniazdach. Dwukrotna aplikacja produktu pozwala na zniszczenie populacji pluskiew. W przypadku zwalczania organizmów wewnątrz pomieszczeń, nie używać więcej niż 11 razy w roku.

Produkt wykazuje skuteczność do:

 • 12 tygodni w przypadku zwalczania karaczanów i pluskiew;
 • 8 tygodni w przypadku zwalczania pająków;
 • 5 tygodni w przypadku zwalczania much w spoczynku;
 • od 1 do 2 tygodni w przypadku całkowitej eliminacji gniazda os.


PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

Szczegóły produktu
BAYER
74
5908229377529
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 174

Marka: VEBI

Duracid na owady 500 ml spray

(0)

➡️ Marka: VEBI ➡️ Typ: preparat na muchy, preparat na komary, spray owadobójczy ➡️ Składniki główne: cypermetryna 0,125%, tetrametryna 0,25% ➡️ Ilość: 500ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka

Cena 31,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!

Indeks: 63

Marka: ZAPI

DX3 żel na mrówki 30g

(0)

➡️ Marka: ZAPI ➡️ Typ: środek na mrówki, żel na mrówki ➡️ Składniki główne: imidachloprid 0,02% ➡️ Ilość: 30g ➡️ Opakowanie: 1 sztuka Najczęściej dobierane produkty: Tłoczek do żelu

Cena 74,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!

Indeks: 434

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Exterminator 500 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: preparat na muchy i komary, preparat owadobójczy ➡️ Składniki główne: permetryna, esbiotryna ➡️ Ilość: 500ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka

Cena 24,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku