Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

  • CHWILOWO BRAK!
 Broditop żel 5kg brodifacoum 0,005% -
  •  Broditop żel 5kg brodifacoum 0,005% -

Broditop żel 5kg brodifacoum 0,005%

474
285,00 zł
Ilość
CHWILOWO BRAK!

help_outlineZapytaj o produkt
Broditop żel 5kg brodifacoum 0,005%

Broditop żel 5kg brodifacoum 0,005%

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis
Broditop żel 5kg brodifacoum 0,005%
BRODITOP® GEL jest gotową do użycia przynętą w postaci żelu, skuteczny w zwalczaniu myszy - Mus Musculus (Mysz domowa) i szczurów - Rattus norvegicus (szczur wędrowny).

BRODITOP® GEL zawiera środek awersyjny (Denatonium Benzoate) w celu zapobiegania spożyciu przez ludzi. Przynęty są ręcznie umieszczane w obszarze występowania gryzoni. Produkt z przynętą może być używany w wielu różnych okolicznościach i może być rozmieszczany przy użyciu różnych środków. Metoda rozmieszczania zależy od konkretnej sytuacji. Priorytetem jest zawsze wykluczanie ekspozycji organizmów innych niż docelowe.

Metody rozlokowania dla profesjonalnych użytkowników to: karmniki deratyzacyjne (pudełka zabezpieczone przed manipulowaniem), punkty przynęty (prowizoryczne rozmieszczenie, które wykorzystuje materiały i / lub środowisko lokalne w celu ograniczenia dostępu do przynęty), przynęta luzem, ale niedostępna (układ, który wykorzystuje jedynie środowisko lokalne w celu ograniczenia dostępu do przynęty).

Przynęta może być umieszczona w pudełkach przynęty, które mogą być przymocowane do podłoża. Przynętę w takich pojemnikach można zabezpieczyć w miejscu wyłożenia w celu zminimalizowania usuwania i roznoszenia przez gryzonie. Produkty mogą być również umieszczane na tackach pod płytką lub umieszczone w taki sposób, aby dostęp dla organizmów niebędących przedmiotem zwalczania był ograniczony. Te metody same w sobie stanowią skalę potencjalnego dostępu. Luka w zabezpieczeniach (w dostępie dla organizmów niebędących przedmiotem zwalczania) danego obszaru jest określana w decyzji o zastosowanym sposobie rozlokowania przynęty.

Produktu w żadnym wypadku nie należy wykładać w sposób przypadkowy.

Miejsce stosowania: BRODITOP® GEL może być stosowany do zwalczania inwazji myszy i szczurów wewnątrz budynków i wokół nich (np. domy mieszkalne, szpitale, pomieszczenia hodowli zwierząt, magazyny towarowe, obiekty przemysłu spożywczego itp.).

DAWKOWANIE:

• W przypadku zwalczania myszy: do 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym lub na punkt z przynętą rozmieszczone co 5 m., zmniejszając odstępy do 2 metrów w miejscach o wysokim porażeniu.

• W przypadku zwalczania szczurów: do 100 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym lub na punkt z przynętą rozmieszczone co 10 m., zmniejszając odstępy do 5 metrów w miejscach o wysokim porażeniu.

3. Monitorowanie

Należy prowadzić regularne (co 3-4 dni) inspekcje punktów, w których wyłożona jest przynęta, uzupełniać przynętę zjedzoną i wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

4. Zakończenie zabiegu

Zabieg deratyzacyjny można uznać za zakończony gdy przynęty pozostają niezjedzone. Po zakończeniu zabiegu deratyzacji usunąć martwe gryzonie oraz przynętę znalezioną poza karmnikiem. Padłe gryzonie i przynętę należy usuwać, stosując rękawice ochronne.


PREPARAT PRZEZNACZONY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.


Szczegóły produktu
ZAPI
474
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 99

Marka: BAYER

Racumin FOAM 500ml

(0)

➡️ Marka: BAYER ➡️ Typ: Gotowy preparat ➡️ Składniki główne: kumatetralyl 0,4% ➡️ Ilość: 500ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka

Cena 168,01 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku