Wszystkie bestsellery
 • Usługi DDD

 • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

 DX3 żel na mrówki 30g -
 • DX3 żel na mrówki 30g -

DX3 żel na mrówki 30g

63
75,01 zł
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY!

help_outlineZapytaj o produkt
DX3 żel na mrówki 30g

DX3 żel na mrówki 30g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

DX3 żel na mrówki 30g

imidachlopryd 0,02%


Mrówki należą do najbardziej uciążliwych szkodników i są główną przyczyną wezwań firm dezynsekcyjnych. Każdy gatunek ma swoje specyficzne cechy behawioralne, upodobania żywieniowe i preferowane miejsca gniazdowania. Z tego względu zwalczanie mrówek jest dużym wyzwaniem. DX3 GEL skutecznie zwalcza główne gatunki mrówek niezależnie od pory roku i warunków środowiskowych. DX3 GEL łączy sprawdzoną skuteczność działania imidakloprydu 0,02% z formułą opartą na nowym higroskopijnym żelu przypominającym konsystencją syrop – tzw. technologii „HGS”.
Substancja czynna
 • Skuteczne działanie owadobójcze i wysoka swoistość w stosunku do receptorów nikotynowych u owadów;
 • Szerokie spektrum działania, skuteczne zwalczanie owadów odpornych na insektycydy z innych grup chemicznych, np. pyretroidy;
 • Brak efektu odstraszającego.
Technologia HGS
DX3 GEL ma postać przezroczystego żelu o lekkiej, lepkiej konsystencji przypominającej syrop. Tradycyjne płynne środki do zwalczania mrówek (a także niektóre preparaty żelowe) mogą bardzo szybko wysychać, tracąc zdolność przyciągania mrówek. DX3 GEL z technologią HSG (Hygroscopic Syrup Gel) zapewnia długi okres użyteczności i efektywności działania przynęty. Dzięki technologii HSG i zdolności do pochłaniania wilgoci z powietrza chroniącej przed wysychaniem preparat dłużej zachowuje swoje właściwości i długotrwałą skuteczność. Technologia HSG ma korzystny wpływ na zarówno na walory smakowe przynęty, jak i na skuteczność działania, umożliwiając zwalczanie szkodników i likwidację całych gniazd. Preparat DX3 GEL utrzymuje walory smakowe przez długi okres: badania laboratoryjne i terenowe wykazały jego pełną skuteczność nawet po upływie 3 miesięcy od zastosowania.
Efekt domina
Dzięki swoim walorom smakowym DX3 GEL szybko przyciąga mrówki. Po spożyciu preparatu i powrocie do gniazda mrówki przekazują śmiertelną dawkę substancji czynnej innym członkom kolonii w procesie tzw. „trofalaksji”. Nieznaczne opóźnienie śmiertelności (typowe dla substancji czynnej) zachęca mrówki do dzielenia się płynną zawartością pokarmową z osobnikami reprodukcyjnymi kolonii. Ich śmierć wywołuje silny efekt domina (wtórna eliminacja) i usunięcie szkodników w okresie 2 tygodni od zastosowania.
Certyfikat HACCP
DX3 GEL jest certyfikowanym, profesjonalnym preparatem odpowiednim do stosowania w pomieszczeniach, w których występuje kontakt z żywnością i napojami, spełniających wymogi międzynarodowego systemu analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (HACCP).
Obszar stosowania
Preparat DX3 GEL jest zalecany do zwalczania mrówek w domach, budynkach użyteczności publicznej, mieszkalnych lub handlowych, m.in. w restauracjach, kuchniach, hotelach, obiektach gastronomicznych, ośrodkach zdrowia, środkach transportu, automatach do sprzedaży itp. DX3 GEL należy aplikować w postaci kropli w pęknięciach i szczelinach (wewnątrz i na zewnątrz), wzdłuż ścian, we wszystkich punktach dostępu i wzdłuż tras poruszania się mrówek oraz bezpośrednio przy wejściu do gniazda. Podczas wykonywania zabiegów można kontynuować zwykłe czynności bez konieczności usuwania osób z obszaru, gdzie ma być stosowany preparat.
Stosowanie i dawkowanie
 • Włożyć tłok do obudowy z wkładem DX3 GEL. Zdjąć nasadkę i nałożyć końcówkę. Powoli nacisnąć tłok i zaaplikować odpowiednią liczbę kropli preparatu zgodnie ze wskazanym dozowaniem. Zamknąć wkład po zakończeniu aplikacji.
 • Przy pomocy pistoletu aplikacyjnego: umieścić wkład DX3 GEL w pistolecie, zdjąć nasadkę i nałożyć końcówkę; następnie zaaplikować odpowiednią liczbę kropli preparatu zgodnie ze wskazanym dozowaniem. Zamknąć wkład po zakończeniu aplikacji. Nałożyć po 2 krople o średnicy 5 mm (0,05 g) na każdy metr bieżący lub każde wejście do gniazda. Produkt osiąga pełną skuteczność po 2 tygodniach od zastosowania i pozostaje skuteczny przez okres do 3 miesięcy.
 
PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.
Producent:ZAPI
Nr pozwolenia:
 • PL/2021/0458/MR
Substancja czynna:
 • imidachlopryd 0,02%
Zawartość opakowania:
 • 30 g
Karton zbiorczy:
 • 6 szt.
Szczegóły produktu
ZAPI
63
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku