Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

 Pułapka na pluskwy Bed Bug 20szt -
  •  Pułapka na pluskwy Bed Bug 20szt -
  •  Pułapka na pluskwy Bed Bug 20szt -

Pułapka na pluskwy Bed Bug 20szt

124
70,00 zł
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY!

help_outlineZapytaj o produkt
Pułapka na pluskwy Bed Bug 20szt

Pułapka na pluskwy Bed Bug 20szt

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

Pułapka na pluskwy Bed Bug 20szt

z atraktantem

Bed Bug Monitoring Trap jest to pułapka lepowa z atraktantem Kairomone - chemiczna substancja emitowana przez organizm i wyczuwana przez drugi organizm innego gatunku, wykorzystującego to na swoją korzyść, np pasożyt szukający gospodarza. W przeciwieństwie do feromonu który działa tylko w obrębie jednego gatunku.

Pułapka służy do monitorowania obecności owadów poprzez ich odławianie. Wykonana jest z tektury uformowanej w kształcie pudełka o wymiarach podstawy 10x11.5cm. Podstawa wewnątrz powleczona jest nie schnącym klejem, w którym zawarty jest atraktant. Po zdjęciu papieru ochronnego, pułapka jest gotowa do użycia.

Pułapki stosujemy w obiektach mających liczne pomieszczenia, takie jak hotele, domy opieki, domy akademickie itp., umieszczając je najlepiej pod łóżkami przy listwach przypodłogowych.

Pułapkę najlepiej stosować gdy pokoje są puste przez dłuższy okres czasu (jeśli przebywają w nich ludzie, ludzkie ciało będzie silniejszym wabikiem niż pułapka, która nie będzie tak efektywna).

Pułapki zaleca się wymieniać co 4 tygodnie. Jeśli po tygodniu monitorowania żadne owady się nie złapią, nie gwarantuje to, że pomieszczenie jest wolne od pluskiew.

Szczegóły produktu
AGRISENSE
124
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 247

Marka: FREGATA SA

Żądło 100ml

(0)

➡️ Marka: FREGATA SA ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na osy i szerszenie ➡️ Składniki główne: permetryna, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka

Cena 32,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!

Indeks: 310

Marka: BAYER

K-othrine 2,5 flow 1L

(0)

➡️ Marka: BAYER ➡️ Typ: preparat na pluskwy, preparat na muchy, oprysk na owady ➡️ Składniki główne: deltametryna 2,5% ➡️ Ilość: 1000ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka

Cena 549,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku