Indeks: 432

Marka: ONE SHOT

ONE SHOT Na pchły koncentrat 100 ml

(0)

➡️ Marka: ONE SHOT ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na pchły, preparat na pchły ➡️ Składniki główne: etofenoproks, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 100ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka WARIANTY TEGO PRODUKTU:100ML 30ML

Cena 34,99 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

 Broditop żel 300g - 5900001020227
  •  Broditop żel 300g - 5900001020227
  •  Broditop żel 300g - 5900001020227

Broditop żel 300g

95
57,00 zł
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY!

help_outlineZapytaj o produkt
Broditop żel 300g

Broditop żel 300g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

Broditop żel 300g

brodifacoum 0,005%
BRODITOP® GEL jest gotową do użycia przynętą w postaci żelu, skuteczny w zwalczaniu myszy - Mus Musculus (Mysz domowa) i szczurów - Rattus norvegicus (szczur wędrowny).
Przynęta BRODITOP® GEL jest pakowana w praktyczną tubę do użycia z pistoletem wyciskającym, co pozwala na szybkie, precyzyjne dozowanie, bez marnowania produktu, jak w przypadku innych formulacji przynęty. Śmierć gryzoni następuje po kilku dniach od spożycia nie powodując nieufności u innych osobników z kolonii.
BRODITOP® GEL zawiera środek awersyjny (Denatonium Benzoate) w celu zapobiegania spożyciu przez ludzi. Przynęty są ręcznie umieszczane w obszarze występowania gryzoni. Produkt z przynętą może być używany w wielu różnych okolicznościach i może być rozmieszczany przy użyciu różnych środków. Metoda rozmieszczania zależy od konkretnej sytuacji. Priorytetem jest zawsze wykluczanie ekspozycji organizmów innych niż docelowe.
Metody rozlokowania dla profesjonalnych użytkowników to: karmniki deratyzacyjne (pudełka zabezpieczone przed manipulowaniem), punkty przynęty (prowizoryczne rozmieszczenie, które wykorzystuje materiały i / lub środowisko lokalne w celu ograniczenia dostępu do przynęty), przynęta luzem, ale niedostępna (układ, który wykorzystuje jedynie środowisko lokalne w celu ograniczenia dostępu do przynęty).
Przynęta może być umieszczona w pudełkach przynęty, które mogą być przymocowane do podłoża. Przynętę w takich pojemnikach można zabezpieczyć w miejscu wyłożenia w celu zminimalizowania usuwania i roznoszenia przez gryzonie. Produkty mogą być również umieszczane na tackach pod płytką lub umieszczone w taki sposób, aby dostęp dla organizmów niebędących przedmiotem zwalczania był ograniczony. Te metody same w sobie stanowią skalę potencjalnego dostępu. Luka w zabezpieczeniach (w dostępie dla organizmów niebędących przedmiotem zwalczania) danego obszaru jest określana w decyzji o zastosowanym sposobie rozlokowania przynęty.
Produktu w żadnym wypadku nie należy wykładać w sposób przypadkowy.
Miejsce stosowania: BRODITOP® GEL może być stosowany do zwalczania inwazji myszy i szczurów wewnątrz budynków i wokół nich (np. domy mieszkalne, szpitale, pomieszczenia hodowli zwierząt, magazyny towarowe, obiekty przemysłu spożywczego itp.).
SPOSÓB STOSOWANIA
Aby zapewnić odpowiednią kontrolę gryzoni, postępuj zgodnie z poniższymi etapami działania:
1. Badanie terenu i działania wstępne
Przed umieszczeniem przynęty należy przeprowadzić badanie terenu w celu ustalenia gatunków gryzoni, poziomu i stopnia porażenia oraz sprawdzić ewentualne punkty dostępu gryzoni, norki, miejsca karmienia itp. Ograniczyć dostęp lub zalecić ograniczenie dostępu dla gryzoni przez zamknięcie punktów wejścia i zmniejszenie atrakcyjności miejsca jako schronienia dla gryzoni. Aby zminimalizować użycie przynęty rodentycydowej, w szczególności w przypadku zabiegów gryzoniobójczych w obszarach wrażliwych (np. w przemyśle spożywczym, w magazynach zbożowych i w hodowli zwierząt), zaleca się stosowanie jako pierwszych nietoksycznych przynęt (placebo).
2. Zabiegi
Nosić rękawice ochronne podczas fazy ładowania i czyszczenia.
Włożyć tubkę z żelem do wewnątrz pistoletu wyciskającego; Wyciąć otwór w stożkowej końcówce tubki i wsunąć dyszę. Wytnij dyszę powyżej gwintu, dbając o to, aby nie uszkodzić gwintu i umieść produkt w odpornym na manipulacje karmniku deratyzacyjnym, zwracając uwagę na wyraźne wskazanie jego zawartości i celu. Tam, gdzie nie są one dostępne, ukryj przynęty wewnątrz kawałków rury kanalizacyjnej lub na tackach pod kafelkami, upewniając się, że przynęty są zabezpieczone przed roznoszeniem przez gryzonie.
W przypadkustosowania produktu w wyciskanym pistolecie (kartuszu) resztki produktu usuwać za pomocą łopatki. Po zakończeniu napełniania wkręcamy osłonę ochronną i redukujemy ciśnienie pistoletu wyciskającego, aby zapobiec utracie produktu.
Zawsze upewnij się, że przynęty są odpowiednio zabezpieczone przed dziećmi i zwierzętami niebędącymi przedmiotem zwalczania, takimi jak zwierzęta domowe i ptaki.
DAWKOWANIE:
• W przypadku zwalczania myszy: do 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym lub na punkt z przynętą rozmieszczone co 5 m., zmniejszając odstępy do 2 metrów w miejscach o wysokim porażeniu.
• W przypadku zwalczania szczurów: do 100 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym lub na punkt z przynętą rozmieszczone co 10 m., zmniejszając odstępy do 5 metrów w miejscach o wysokim porażeniu.
3. Monitorowanie
Należy prowadzić regularne (co 3-4 dni) inspekcje punktów, w których wyłożona jest przynęta, uzupełniać przynętę zjedzoną i wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.
4. Zakończenie zabiegu
Zabieg deratyzacyjny można uznać za zakończony gdy przynęty pozostają niezjedzone. Po zakończeniu zabiegu deratyzacji usunąć martwe gryzonie oraz przynętę znalezioną poza karmnikiem. Padłe gryzonie i przynętę należy usuwać, stosując rękawice ochronne.
 
PREPARAT PRZEZNACZONY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.
PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.
Producent:ZAPI
Nr pozwolenia:
  • PB/PL/2017/0259/MR
Substancja czynna:
  • brodifacoum 0,005%
Zawartość opakowania:
  • 300 g
Karton zbiorczy:
  • 12 szt.
Szczegóły produktu
ZAPI
95
5900001020227
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku