Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

 ONE SHOT Bio-obroża z olejkami dla szczeniąt 35 cm - 5905596000098
  •  ONE SHOT Bio-obroża z olejkami dla szczeniąt 35 cm - 5905596000098

ONE SHOT Bio-obroża z olejkami dla szczeniąt 35 cm

469
19,48 zł
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY!

help_outlineZapytaj o produkt
ONE SHOT Bio-obroża z olejkami dla szczeniąt 35 cm

ONE SHOT Bio-obroża z olejkami dla szczeniąt 35 cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis
ONE SHOT Bio-obroża z olejkami dla szczeniąt 35 cm
Preparat  pielęgnacyjno-ochronny w postaci obroży dla psów, zawiera czyste olejki eteryczne: mięta chińska, cedr, eukaliptus, cytryna.

Obroża posiada znakomite właściwości pielęgnacyjne jak i ochronne.

Preparat pielęgnacyjno – ochronny w postaci obroży dla psów,
 zawiera czyste olejki eteryczne: mięta chińska, cedr, eukaliptus, cytryna. Obroża posiada znakomite właściwości pielęgnacyjne jak i ochronne.

Zawarte w obroży olejki posiadają silne właściwości antyseptyczne, pielęgnacyjne i łagodzące, dzięki czemu nadaje sierści psa wspaniały wygląd, odświeżenie i blask, poprawia ogólną kondycje skóry.

Obroża dla szczeniąt, w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, służy do zwalczania insektów na skórze jak również w sierści psów. Swoje działanie zawdzięcza zawartym w niej substancjom biologicznie czynnym, które zabijają insekty, dzięki czemu, zapewnia 100% skuteczności działania.

Dodatkowo pozostawia świeży i przyjemny zapach, który dodatkowo chroni zwierzę przed inwazją owadów (komary, wszy, pchły, kleszcze).

Obroża może być stosowana jako naturalna ochrona u psów od 3 miesiąca życia, zwierząt starszych, ciężarnych oraz u zwierząt mających bliski kontakt z dziećmi.

Ponadto jest odporna na działanie wilgoci – jej zmoczenie nie zmniejsza skuteczności. Dodatkowo jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne.

Przy pierwszym użyciu zaleca się obserwację zwierzęcia do 5 dni od założenia obroży w celu sprawdzenia czy produkt jest dobrze tolerowany.

W przypadku wystąpienia reakcji uczuleniowej po użyciu obroży(świąd, miejscowe zaczerwienienie skóry, itp.) należy zaprzestać stosowania preparatu. Nie stosować u zwierząt ze znaną nadwrażliwością na olejki eteryczne.


Szczegóły produktu
ONE SHOT
469
5905596000098
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku