Wszystkie bestsellery
  • Usługi DDD

  • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

  • CHWILOWO BRAK!
 Diptron 1L -
  •  Diptron 1L -

Diptron 1L

148
359,00 zł
Ilość
CHWILOWO BRAK!

help_outlineZapytaj o produkt
Diptron 1L

Diptron 1L

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

Diptron 1L

etofenproks 10%, PBO 20%
Diptron wykazuje działanie wobec owadów latajacych tj. much domowych, komarów, os oraz owadów biegających/pełzających: karaczanów, mrówek, pluskiew, pcheł i pająków. Działa kontaktowo i żołądkowo.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety produktu. W celu uniknięcia zagrożenia dla ludzi i środowiska należy postępować zgodnie z instrukcją użycia. Przed wejściem do obiektu należy go odpowiednio przewietrzyć. Nie mieszać z innymi chemikaliami. Unikać kontaktu z powierzchnią poddaną obróbce. Nie stosować w obecności ludzi i/lub zwierząt domowych. Nie wolno stosować w miejscach zabaw dla dzieci, żłobkach i przedszkolach. Nie stosować na żywność, naczynia kuchenne ani na powierznie, na ktorych obrabiana, przygotowywana, spożywana lub podawana jest żywność. W przemyśle spożywczym produkt stosuje się przez rozpylenie produktu rozcieńczonego wodą na listwy przypodłogowe i podłogi. W przemyśle spożywczym stosować podczas nieobecności żywności. Pomieszczenia mogą być użytkowane po 12 godzinach od zastosowania produktu. Należy podjąć wszelkie konieczne środki dążące do zapewnienia, że żywność, maszyny lub przyrządy stosowane w lokalach lub obiektach wcześniej poddanych działaniu wspomnianego produktu nie będą zawierać pozostałości żadnego z jego aktywnych składników. Dezynsekcja tkanin: rozpylić na tkaninę produkt rozcieńczony wodą, pozostawić produkt do działania, a następnie odkurzyć lub wyprać obrabianą tkaninę. Nie stosować na odziez lub tkaniny, które będą miały kontakt ze skórą.
DAWKOWANIE
Stosowany w rozcieńczeniu 1,4% oraz ilości 50 ml/m² poprzez natryskiwanie na powierzchnie w postaci sprayu o działaniu rezydualnym wykazał:
  • Skuteczność owadobójczą przy szybkim porażeniu i całkowitej śmiertelności.
  • Skuteczność trwającą co najmniej 12 tygodni po zabiegu na materiałachporowatych i nieporowatych (Płytki ceramiczne + beton).
 
PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.
Producent:QUIMUNSA
Nr pozwolenia:
  • 6660/16
Substancja czynna:
  • etofenproks 10%, PBO 20%
Zawartość opakowania:
  • 1 L
Szczegóły produktu
Quimunsa
148
8421341109795
Nowy
Załączniki
Pliki do pobrania
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku