Wszystkie bestsellery
 • Usługi DDD

 • OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

 Afanisep żel 5g na karaluchy - 5907456282033
 • Afanisep żel 5g na karaluchy - 5907456282033
 • Afanisep żel 5g na karaluchy - 5907456282033

Afanisep żel 5g na karaluchy

173
29,50 zł
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY!

help_outlineZapytaj o produkt
Afanisep żel 5g na karaluchy

Afanisep żel 5g na karaluchy

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  KARTA SENIORA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BY UZYSKAĆ RABAT!

  Polityka wysyłki

Zapoznaj się z naszą polityką wysyłki.

  Regulamin sklepu

Zapoznaj się z regulaminem sklepu.


blik mastercard visa
Opis

Afanisep żel 5g na karaluchy

imidachloprydu 2,15%

AFANISEP® żel na karaluchy jest to innowacyjny środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów (karaczan prusak - Blattella germanica, karaczan wschodni - Blatta orientalis, karaczan brązowo-paskowany - Supella longipalpa); działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci. AFANISEP® żel na karaluchy przynęta w żelu, przygotowana została z zastosowaniem substancji o wysokiej atrakcyjności. Zbilansowane proporcje substancji odżywczych sprawiają, że receptura preparatu jest bardzo apetyczna dla podstawowych gatunków karaczanów, osobników dorosłych i nimf, powodując wysoką śmiertelność w ciągu 24 godzin od zastosowania.
AFANISEP® żel na karaluchy zwalcza populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia od zastosowania. AFANISEP® żel na karaluchy ma jasną, neutralną barwę, umożliwiając dyskretne zastosowanie. Zawiera fluorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność kropel po oświetleniu światłem ultrafioletowym.
Fluorescencja pozwala zatem, nawet w najbardziej ukrytych miejscach, na szybką kontrolę, łatwą identyfikację pozostałości, celowe czyszczenie, identyfikowanie martwych owadów, zwłaszcza tych o dużych rozmiarach. AFANISEP® żel na karaluchy, dzięki swojej przyczepności, ułatwia aplikację oraz nie ścieka, nawet po nałożeniu na pionowe powierzchnie. Ponadto nie twardnieje przez długi czas, wykazując skuteczność resztkową powyżej 3 miesięcy od zastosowania. AFANISEP® żel na karaluchy zawiera czynnik (benzoesan denatonium) zniechęcający ludzi i zwierzęta domowe do przypadkowego spożycia.
INSTRUKCJE UŻYTKOWANIA:
Kategoria użytkowników: powszechny
Zwalczane organizmy szkodliwe: Dorosłe osobniki oraz nimfy karaczanów: karaczan prusak (Blattella germanica), karaczan wschodni (Blatta orientalis), karaczan brązowo-paskowany (Supella longipalpa).
Metoda aplikacji i obszar zastosowania: Produkt gotowy do użycia, do zwalczania karaczanów wewnątrz budynków. Stosować produkt w postaci żelu poprzez aplikację za pomocą strzykawki w szparach i szczelinach.
AFANISEP® żel na karaluchy przeznaczony jest do zwalczania karaczanów wewnątrz mieszkań, budynków mieszkalnych i komercyjnych. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty AFANISEP® żel na karaluchy należy aplikować kroplami, w sposób i w dawkach opisanych poniżej, do do szpar i szczelin w ścianach, za listwami ochronnymi, do puszek elektrycznych, okapów kuchennych, w pobliżu silników zmywarek, chłodziarek, sieci wodociągowych oraz we wszystkich ciemnych, wilgotnych i ciepłych miejscach, w których warunki środowiskowe sprzyjają rozmnażaniu się karaczanów. AFANISEP® żel na karaluchy może być aplikowany również w celach prewencyjnych, w miejscach przechodzenia karaczanów, takich jak drzwi, okna, szpary i szczeliny w ścianach. AFANISEP® żel na karaluchy może być stosowany również wewnątrz odpowiednich pojemników na przynęty lub podobnych urządzeń, umieszczonych w miejscach aktywności karaczanów.
Podczas aplikacji nie jest wymagane oddalenie się osób z miejsca przeprowadzania zabiegu.
Dawki i częstotliwość stosowania:
Produkt pakowany w strzykawkę: Usunąć zatyczkę z końcówki AFANISEP® żel na karaluchy.
Dotykając powierzchnię poddawaną zabiegowi szczytową częścią końcówki, nacisnąć lekko tłok, aż do wypływu wystarczającej ilości żelu. Dozować kroplami na powierzchnię zabiegu, zgodnie z dawką wskazaną poniżej. Po zakończeniu zabiegu, zamknąć ponownie końcówkę.
Dawka: 3 krople żelu rozmieszczone na powierzchni 1 m2 (Blattella germanica/Supella longipalpa/Blatta orientalis), gdzie 1 kropla posiada średnicę 6-7 mm (masa 0,08 g).
Instrukcje dotyczące stosowania:
 • Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę oraz postępować zgodnie z instrukcją.
 • Stosować produkt wyłącznie w szparach i szczelinach.
 • Należy prowadzić regularne inspekcje punktów aplikacji żelu. W razie konieczności należy uzupełniać przynętę, ale nie częściej niż 1 raz w tygodniu.
 • Po zastosowaniu produktu oraz przed jedzeniem, piciem i paleniem tytoniu umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni z nim kontakt.
 • Po zakończeniu zabiegu dezynsekcji usunąć pozostałości produktu w sposób bezpieczny zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 • Nie stosować produktu w miejscach mocno zabrudzonych lub poddawanych częstemu czyszczeniu oraz na których stosowano w ostatnim czasie środki owadobójcze.
 • Produkt nie jest przeznaczony do wspólnego użycia/ mieszania z innymi produktami, w tym produktami biobójczymi.
 • Nie należy stosować produktu w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i innych źródeł ciepła (np. grzejników, kaloryferów).
 • W celu uzyskania optymalnej skuteczności zabiegu należy postępować zgodnie z dobrą praktyką higieniczną: przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć potencjalne źródła pokarmu dla organizmów będących przedmiotem zwalczania.
 • W przypadku braku skuteczności zabiegu zwalczania owadów, należy o tym fakcie powiadomić posiadacza pozwolenia.
ŚRODKI ZMNIEJSZAJĄCE RYZYKO:
 • Produkt stosować w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt nie będących przedmiotem zwalczania.
 • Produkt stosować w miejscach trudno dostępnych (np. szpary i szczeliny) oraz z dala od wody.
 • Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczona do spożycia, paszą, przyborami lub powierzchniami mającymi kontakt z żywnością.
 • Produkt należy aplikować w sposób ograniczający ryzyko konsumpcji przez dzieci i zwierzęta domowe.
 • Unikać kontaktu z powierzchniami, na które wyłożono produkt.
Szczegóły produktu
FREGATA
173
5907456282033
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 248

Marka: FREGATA SA

Żądło 1L

(0)

➡️ Marka: FREGATA SA ➡️ Typ: koncentrat, oprysk na osy i szerszenie ➡️ Składniki główne: permetryna, butotlenek piperonylu (PBO) ➡️ Ilość: 1000ml ➡️ Opakowanie: 1 sztuka

Cena 200,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY!
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku